۲۸ مهر ۹۶ ، ساعت ۱۲:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  870
 • بازدید دیروز :

  8400
 • بازدید این هفته :

  46280
 • رتبه الکسا :

  36235
ImageWeek
۱۰۰ رسانه خوزستان به‌عنوان فعالان آموزشی تجلیل می‌شوند
کد خبر : 8349۲۰ | در تاريخ : شهریور ۲۰, ۱۳۹۵ | ساعت : ۲:۱۸ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

دبیر اجرایی نخستین جشنواره “تعلیم، رسانه، تربیت” در خوزستان گفت: حدود ۱۰۰ رسانه در خوزستان به‌عنوان فعالان خبری در حوزه آموزش‌و‌پرورش هم‌زمان با عید قربان تجلیل می‌شوند.

۱۳۹۰۴۳t

بابک نوری‌زاده با تأکید بر این‌که همه تمهیدات برای برگزاری جشنواره و تجلیل از خبرنگاران در روز ۲۳ شهریورماه اتخاذ شده است، اظهار داشت: رسانه‌ها استقبال خوبی از جشنواره داشته‌ و بیش از ۱۲ رسانه به مرحله نهایی مسابقه راه یافته‌اند که اسامی برگزیدگان در روز برگزاری مراسم در بخش‌های خبر، گزارش خبری، گزارش موضوعی، مصاحبه، تیتر و عکس اعلام می‌شود.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و همکاری رسانه‌ها در انتشار اخبار و بیان مسائل و چالش‌های آموزش‌و‌پرورش تصریح کرد: در بخش‌های مختلف مسابقه، سه رسانه به‌عنوان برگزیدگان اول تا سوم توسط داوران انتخاب شده‌اند و در مجموع ۲۲ برگزیده در روز جشنواره معرفی می‌شوند.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره “تعلیم، رسانه، تربیت” در خوزستان افزود: این آثار از بین ۳۵۳ اثر رسیده به دبیرخانه انتخاب شده‌اند؛ همچنین در بخش فعالان رسانه‌ای بیش از ۷۰ رسانه شامل خبرگزاری‌ها، مطبوعات و سایت‌های خبری تجلیل می‌شوند.

نوری‌زاده در ادامه  با اشاره به مشارکت گروه‌ها و ادارات مختلف در برگزاری این جشنواره خاطرنشان کرد: در حاشیه مراسم، ارگان‌ها و سازمان‌ها در غرفه‌های مختلف دستاوردهای خود را برای بازدید خبرنگاران به نمایش می‌گذارند.

وی عنوان کرد: داوری آثار توسط استادان دانشکده خبر اهواز انجام شد و خانه مطبوعات، شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان غیردولتی مهرورزان زمین، بیمه معلم، سازمان آب و برق، پژوهش‌سرای دانش‌آموزی غدیر و چندین شرکت خصوصی نیز در اجرای مراسم با آموزش‌وپرورش خوزستان همکاری داشته‌اند.