۰۳ آبان ۹۵ ، ساعت ۱۱:۰۰
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  4
 • بازدید امروز :

  671
 • بازدید دیروز :

  994
 • بازدید این هفته :

  1665
 • رتبه الکسا :

  33038
ImageWeek
سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان را اجرا کنید
کد خبر : 8306۱۸ | در تاريخ : شهریور ۱۸, ۱۳۹۵ | ساعت : ۳:۱۳ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

ابلاغ واجرای این سند به منزله این است که :جنگی بوده است، مردمی ودفاعی.

unnamed
ابلاغ این سند یعنی اینکه درکنارنقطه مرزی بودن هم ماننددها وصدها کیلومترفاصله آنطرفتر ازمنطقه ومعرکه  ،منطقه جنگی وخدمات مردم بی دفاع نیز دفاع محسوب شده است.اجرای این سند یعنی غبارروبی بخشی از تاریخ مقاومت مردمی عاشق که مقاومت کردندوشهرشان تنهانقطه مرزی بوده که سقوط نکرد.
ابلاغ این سند اظهاربه اینکه یک سلیقه یاعنادبامردم محجوب آبادان چگونه می تواند بیست واندی غفلت وشش هفت سال انتظارادامه دارازسال های عمرباارزش آنان را تباه سازند.
ابلاغ این سند یعنی صحت توجیه نداشتن حرکت لاک پشتی در یک نظام جهادی.
ابلاغ این سند یعنی برگشت اعتماد به رابطه موجود در تصویب واقعی واجرای تابعی نه مدیریت جزیره.
تضمین درابلاغ و اجرایی شدن این سند نیاز به هنر پیگیری نمایندگان ؛ قبل ازتعطیلات مجلس و صداقت حقیقی پیروان ولایت فقیه در آزادسازی آن درسالگرد شکوهمند شکست حصرآبادان پایتخت مقاومت دارد.

موجیم که آسودگی ما عدم ماست،یا امام رئوف چه بایدگفت که نگفته باشیم.

رسانه اجتماعی اروندپرس

 1. طاهر زاده می‌گه:

  نمایندگان آبادان چرا پیگیری نمی کنید تاسف برانگیز است که این هفته هم گذشت و این سند اجرا نشد دین خود را به آبادان و آبادانی ادا کنید

 2. امیری می‌گه:

  عناد و لج با مردم آبادان بر سر این است که چرا نگذاشتید شهر سقوط کند و عراق آبادان را بگیرد !!!!مسئولین محترم. اگر تک تک آبادانی ها و خوزستانی. ها نبودند الان آبادان و خوزستانی نبود

 3. اساتید محترم آقایان وکلای مردم آبادان. و همکاران و دوستان گرامی بیست و هشتمین بزرگداشت هفته دفاع مقدس هم گذشت اما دریغ از گوشه چشمی به مردم شریف و مظلوم آبادان. هفته ای که متاسفانه هیچکدام از مسئولین معزز زحمت آمدن باین شهر را به خود ندادند تا حداقل مرحمی باشند بر روی زخمهای چرکین شده مردمش که دیگر هیچ آنتی بیوتیکی درمانش نمیکند . با تمام این نامهربانیها انتظار چه اتفاقی را میکشیم سند راهبردی؟ کدام سند؟ سندی که حدود ۱۷ ماه است که در قفسه های سازمان مدیریت یا بسیج خاک میخورد؟ آقایان نماینده ، فرماندار ویژه ، امام جمعه محترم و دیگر دو.ستان دست اندر کار لطفا بفرمایید چنانچه بیخود و بی جهت پیگیر این مورد شده ایم یرویم و فکر دیگری برای معافیت فرزندانمان بکنیم. بقول گذشتگان آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی. دلاور مرد یهای مردم آبادان توی بوق و کرناست مزایایش برای دگران. . والسلام

 4. سلام. چرا پیام فراخوان اینجانب در مورد فراخوان روز…….در محل …….. د رجهت احقاق حق کارکنان موظف در زمان جنگ حذف و روی سایت قرار نگرفت. ظاهرا شما هم همانند نمایندگان که با آرای مردم به مجلس رفتند و شدند نمایندگان دولت رسانه در خدمت دولت هستید نه مردم.

  • سردبیر می‌گه:

   جناب اقای حکمی . مطابق قانون هرگونه تجمع نیازمند اخذ مجوز از مبادی ذیربط می باشد بنابراین نه تنها این وبسایت که هیچ رسانه ی قانونمند دیگری اجازه انتشار درخواست تجمع ندارد. اروندپرس خود را ملزم به قوانین می داند همانگونه که تک تک پیام های شما و دیگر دوستان در خصوص پیگیری سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان و کارکنان شاغل در مناطق جنگی بویژه آبادان در سال های ۵۹ تا ۶۷ را برای نمایندگان محترم ارسال کرده ایم که آنان نیز در حال پیگیری می باشند که نامه های آنان نیز در همین رسانه منتشر گردید. انشاالله به محض حصول نتیجه ؛ اطلاع رسانی خواهد شد.

 5. سردبیر می‌گه:

  نامه نمایندگان آبادان به وزیر دفاع/حق کارکنان در جنگ مطالبه شد
  به تاریخ ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۵ یعنی ۵۰ روز پس از آغاز دوره نمایندگی خود

  http://arvandpress.ir?p=7292

 6. سینا می‌گه:

  اقا تو رو قران این طرح رو اجرا کنید.زندگی من رو هواست و بسته ب ب اجرای این طرحه.خو بابا یکی حرف ما رو ب گوش مسعولین برسونه.خب مگه ما ادم نیستیم؟ بابا منم میخام برم سرکار ولی نمیشه

 7. محمد حسین حکمی می‌گه:

  سینا جان حرص نخور فعلا گوش شنوایی نیست که به درد دل ما برسه پسر من هم مثل شماست الا موقعیت کارداره اما وضعیت خدمتش به لطف مسئولین متعهد لنگ بالاخره گذر پوست به دباغ خانه میافتد بالاخره مردم آبادان باز هم شریف و دلاور و دلیر مرد میشوند وقتی آبادان و مردمش اینقدر بی ارزش میشوند که حتی به مناسبت شکست حصر این شهر یکی از مسولین پا به باین شهر نمیگذارد انتظار شق القمر داری. آقایان نماینده باید بیشتر بفکر باشند آقا هرکس مسئوله به مجلس احضار کنید استیضاح کنید و………. شما نمایندگان مردم هستید نه نمایندگان دولت . همه این آقایان را به خدا واگذار میکنم

 8. محمد حسین حکمی می‌گه:

  با سلام. در مصوبه۷/۳۱/۳۳۳ مورخه ۱۳۶۵/۱۲/۲۰ هیئت دولت صراحتا آبادان را منطقه جنگی اعلام کرده و متعاقب آن در مصوبه شماره ۱۳/۱۱۴۲ت۴۱۳ مورخه ۱۳۶۷/۶/۲ جزایر لاوان خارگ. سیری و بحرگان را به این مناطق افزوده . حال چگونه است که این مصوبه در مورد کارکنان این جزایر اعمال شده و فرزندان آنان از معافیت خدمت بهره مند شدند اما آبادان و دیگر نقاط مرزی هنوز بلاتکلیفنددر شرکت نفت فلات قاره آقای نداف با عزمی خاص و با استفاده از لابیگریهای متوالی بعنوان نماینده وزارت نفت در ستاد مشترک در نیروهای مسلح و دیگر نهادهای ذیربط از این امتیاز برای خود و دیگر کارکنان فلات قاره در جزایر استفاده کرده اما مردم و کارکنان پالایشگاه آبادان با پشت سرگذاشتن چند دوره مجلس هنوز باین مهم دست نیافته اند. چرا؟ پیدا کنید پرتقال فروش را.

 9. محمد حسین حکمی می‌گه:

  با سلام خدمت سردبیر گرامی. نامه نمایندگان در سایت گذاشته بودید این نامه و نامه های فراوانی در این خصوص نوشته شده و میدانیم اما اگ هزاران نامه دیگر نوشته شود و پیگیری لازم لحاظ نگردد هیچ دردی دوا نشده و اوضاع به همین منوال میگذرد. همانگونه که مطلع هستید هنوز بعد از سالهای زیادی که از جنگ جهانی دوم میگذرد از بازماندگان این جنگ آنچنان تجلیلی بعمل میاورند که در نوع خود بی نظیر است اما متاسفانه دلاوریهای شهر و مردم آبادان بعداز گذشت فقط بیست و هفت سال به فراموشی سپرده شده پس فقط نامه نگاری افاقه نمیکند.

 10. محمد حسین حکمی می‌گه:

  وزیر دفاع محترم. این بخشنامه ای که تحت عنوان سند راهبردی ارائه فرمودید گنگ و مملو از اما و اگر . اولا تمامی بندهای این مرقومه جمیعا یک معنا دارد و آنهم صیانت از ارزشهای رزمندگان و کارکنان موظف و……میباشد. ثانیا هیچ نکته ای در ارتباط با معافیت و یا کسر خدمت فرزندان ایشان بطور صریح و مؤکد در آن گنجانده نشده. ثالثا این مصوبه سال ۹۴ تصویب و اکنون مجددا از طرف آن وزارتخانه عنوان گردیده اما هیچ صحبتی از اجرا و یا تاریخ اجرای و نحوه اجرای آن نشده. رابعا با توجه به تعدد ارگانها و سازمانهای درگیر در این سند مطمئنا نباید انتظار اجرای آنرا در آینده ای نزدیک داشته باشیم وتا بیاد اجرایی شود فرزندان ما ویا شاید نوادگان ما خدمت سربازی خود را گذرانده باشند و دیگر نیازی به ارزش و صیانت دور از دسترس را نداشته باشیم مضافا اینکه جدولی که در این سند آمده واضح نیست که چند چند هستیم.واقعا خسته نباشید بعد از یکسال باین نتایج ارزشمند دست یافتید .