۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  695
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  31500
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
یک خانه فساد در آبادان تخریب شد
کد خبر : 8748۱۷ | در تاريخ : مهر ۱۷, ۱۳۹۵ | ساعت : ۲:۳۲ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

خانه فساد مردان عراقی با لودر در آبادان تخریب شد.

photo_2016-10-05_21-23-33

به گزارش اروندپرس و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ چندی پیش اهالی کوچه دهم خیابان امیرکیبر شهر آبادان با مراجعه به پلیس از وجود خانه فسادی در این کوچه اعتراض کردند که در این مرحله تیمی از ماموران برای پیگیری این اعتراض مردمی وارد عمل شدند.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند که مردی معروف به ناخدا همراه همسر و فرزندانش خانه ای متروکه را برای خود تهیه کرده‌اند و چند زن غریبه نیز در این خانه زندگی می‌کنند که پاتوق فساد و محل فروش مواد مخدر شده است.

در ادامه تحقیقات ماموران از اهالی محل شنیدند که مردان عراقی پس از سفر به آبادان برای هوسرانی‌هایشان به این خانه مراجعه می‌کنند که باعث بدنام شدن این منطقه از شهر شده‌اند.

تیم پلیسی در گام بعدی پی بردند که این خانواده و زنان خیابانی بارها از سوی ماموران دستگیر شده اند اما پس از آزادی دوباره به کارهای سیاهشان ادامه می‌دهند. بدین ترتیب با اطلاعات به دست آمده تیمی از ماموران کلانتری ۱۶ آبادان برای دستگیری مرد میانسال که معروف به ناخدا است وارد عمل شدند و وی پس از دستگیری به جرم فروش مواد صنعتی شیشه به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

در ادامه صاحب این خانه متروکه از سوی ماموران شناسایی شد و با هماهنگی مقام قضایی دستور تخریب این خانه فساد صادر شد.

ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۱۴ مهرماه تیمی از ماموران پلیس آبادان به دستور سرهنگ محسن تقی زاده برای تخریب این خانه متروکه در محل حاضر شدند و این خانه فساد با حضور صاحب ملک و در برابر اهالی محل بوسیله لودر تخریب شد.

گفتنی است اهالی این منطقه پس از تخریب خانه فساد و خارج شدن اهالی این خانه از منطقه از پلیس و مقام قضایی تقدیر و تشکر کردند.