۲۷ مرداد ۹۶ ، ساعت ۰۸:۱۲
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  313
 • بازدید دیروز :

  739
 • بازدید این هفته :

  7932
 • رتبه الکسا :

  23882
ImageWeek
گلایه های برحق نمایندگان آبادان نسبت به مدیریت بهداشت و درمان آبادان
کد خبر : 7757۲۱ | در تاريخ : مرداد ۲۱, ۱۳۹۵ | ساعت : ۹:۲۶ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

نمایندگان مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای مشترک از آن چه ضعف مدیریتی ریاست دانشکده علوم پزشکی آبادان است انتقاد و گلایه نمودند.

نمایندگان-آبادان

به گزارش اروندپرس ؛ بعد از اینکه در مورخ ۹۵/۰۴/۳۰ نامه ای از جانب نمایندگان مردم شریف آبادان،اروندکنار و چوئبده در مجلس شورای اسلامی به وزیر بهداشت و درمان ؛ دکتر هاشمی مکاتبه گردید، با توجه به عدم پاسخگویی این وزارتخانه ، موضوع از طریق مدیر کل امور مجلس استان ها جهت الزام این وزارت به پاسخگویی پیگیری گردید.

در این نامه تاکید شده که علیرغم برخورداری شهرستان آبادان از دانشکده علوم پزشکی طی ۵ سال گذشته عملا تغییر چندانی در ارائه خدمات درمانی در این شهرستان دیده نمی شود و دلیل عمده آن نیز تصمیمات نابجا در بدنه مدیریتی آن عنوان شده است.

همچنین در این نامه به حیف و میل اعتبارات نیز اشاره مستقیم شده است.

photo_2016-08-11_21-21-57

photo_2016-08-11_21-21-48
photo_2016-08-11_21-22-03

رسانه اجتماعی اروندپرس

 1. شهروند گفت:

  من به عنوان یه شهروند آبادانی و کارمند دانشگاه شاهد همین مسائل هستم
  توی دانشکده علوم پزشکی آبادان تعداد نیروی های غیر بومی مخصوصا افراد کرد به قدری زیاده که حتی بعضی جلسات به زبان کردی برگذار میشه و در خیلی از بخش ها نیروهای کرد به خوزستانی ترجبح داده میشه تا جایی که نیروهای خوزستانی رو به بهانه های واهی از سیستم حذف و افراد کرد رو جایگزین میکنن
  خلاصه کلام دانشکده علوم پزشکی آبادان کردستان خوزستانه…

 2. محمد گفت:

  در مواردی دیده شده است که بعضی مدیران دانشکده خانه های خود را اجاره داده اند و در خانه های سازمانی و اجاره ای دانشکده نشسته اند. این در حالی است که بعضی افراد که باید منازل مسکونی به آنها تعلق بگیرد به بهانه های واهی بدون مسکن مانده اند.