۳۱ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۲:۲۶
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  970
 • بازدید دیروز :

  2875
 • بازدید این هفته :

  32105
 • رتبه الکسا :

  27034
ImageWeek
کتاب “آبادان در خاطره ها” بزودی رونمایی می شود
کد خبر : 8189۱۲ | در تاريخ : شهریور ۱۲, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱:۱۳ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

رضا خدری ؛ خبرنگار سال های دور آبادان و استاد دانشگاه ؛ در خصوص اثر تازه اش به نام ” آبادان در خاطره ها” در گفتگوی با رسانه اجتماعی اروندپرس ضمن پاسداشت مرحوم دکتر حمید نطقی ؛ از محدودیت های موجود نیز گفت.

 

رضا-خدری

به گزارش اروندپرس ؛ رضا خدری که پیش از این از نامهربانی های مسوولان آبادان در خصوص انتشار کتاب شهدای آبادان گلایه های بسیاری داشت گفت: دکتر حمید نطقی ، استاد بزرگوارم در دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی اولین رئیس روابط عمومی پالایشگاه آبادان در ۱۱ شهریور ماه ۱۲۹۹ در تبریز متولد شد و در ۲۵ تیر ۱۳۷۸ به دبار باقی شتافت. وی پس از اتمام تحصیل از سال ۱۳۲۷ استخدام شرکت نفت ایران – انگلیس شد و به عنوان مشاور هیات مدیره کنسرسیوم و در شاخه ارتباط با مطبوعات، اداره اطلاعات و انتشارات شرکت نفت مشغول به کار گردید.

این نویسنده آبادانی ادامه داد: دکتر حمید نطقی از سال ۱۳۳۰ در شرکت نفت بعنوان رئیس روابط عمومی پالایشگاه آبادان که یکی از بزرگترین پالایشگاه های دنیا بود مشغول فعالیت شد. کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران جایزه دکتر حمید نطقی را که یک جایزه علمی است در دو سطح ملی و بین المللی به متظور تقدیر از خدمات و تلاش های علمی – تحقیقاتی و نوآورانه افراد موثر در توسعه و اعتلای روابط عمونی اعطا می شود.
استاد رضا خدری با اشاره به کتاب تازه اش گفت : من در کتاب آبادان در خاطره ها که ۸۰۸ صفحه است از استاد بزرگوارم دکتر حمید نطقی مفصل مطلب نوشته ام و انتظار دارم  مسئولان وزارت نفت و خوزستان همت کنند و  این کتاب در یکی از سالن های شرکت نفت رونمائی شود و البته اگر مسئولان همکاری نکردند ، انشاالله این کتاب را در یکی ار محله های فقیر نشین آبادان در خیابان با حضور مردم رونمائی خواهم کرد.

گفتنی است رضا خدری روزنامه نگار و عکاس ۸ سال دفاع مقدس اهل آبادان است که روزنامه نگاری را از مهرماه سال ۱۳۴۷ آغاز کرد. دو کتاب “از حلبچه تا شلمچه” که در مورد بمباران‌های شیمیایی است و “خرمشهر قلب ایران” که تاریخچه قدیم تا امروز این شهراست از آثار برجسته ی این نویسنده و پیوهشگر آبادانی است.

رسانه اجتماعی اروندپرس