۲۸ مهر ۹۶ ، ساعت ۱۲:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  960
 • بازدید دیروز :

  1250
 • بازدید این هفته :

  40170
 • رتبه الکسا :

  36235
ImageWeek
کارگردان «تاج محل» در آبادان کارگاه فیلمسازی گذاشت
کد خبر : 7261۲۶ | در تاريخ : تیر ۲۶, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱:۰۳ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

دانش اقباشاوی نویسنده و کارگردان از برگزاری کارگاه آموزشی فیلمسازی در آبادان خبر داد.

دانش اقباشاوی کارگردان سینما از برگزاری کارگاه آموزشی فیلمسازی داستانی با موضوع «ایده تا اجرا» خبر داد و گفت: به دعوت انجمن سینمای جوانان ایران در آبادان، از روز پنجشنبه ۲۴ تیر ماه کارگاه آموزش فیلمسازی داستانی «ایده تا اجرا» را در این شهر برگزار کرده ایم که مدت زمان برگزاری این کارگاه یک هفته است. در این کارگاه به ۱۴ نفر از هنرجویان آماده فیلمسازی انجمن سینمای جوانان آموزش داده می شود.

دانش اقباشاوی

وی ادامه داد: روند برگزاری این کارگاه با بررسی ایده در سینما آغاز شده و در حال حاضر در مرحله چگونگی نگارش فیلمنامه هستیم و در نهایت فیلمی ساخته می شود که با مشارکت این ۱۴ هنرجو ساخته می شود.

این کارگردان جوان تاکید کرد: پیش از این، محمودرضا ثانی کارگاه آموزشی «ایده تا اجرا» را در حوزه سینمای مستند در انجمن سینمای جوانان ایران در آبادان برگزار کرده بود. همچنین قرار است بعد از کارگاه فیلمسازی داستانی، کارگاهی با موضوع فیلمسازی تجربی برگزار شود.

وی بیان کرد: این کارگاه ها هر روز از صبح زود برگزار و تا ساعت ۲۱ ادامه دارد. خوشبختانه هنرجویان از این کارگاه ها استقبال کرده و مشارکت خوبی در برگزاری کارگاه ها دارند.

اقباشاوی در پایان گفت: آبادان سابقه بسیار خوبی در حوزه فیلمسازی دارد و انجمن سینمای جوانان آبادان به خصوص بعد از پایان جنگ در روند رو به رشد سینمای ایران بسیار تاثیرگذار بوده است. من خود نیز نسبت به این شهر احساس دین دارم و دوست دارم با همان روحیه ای که ما بعد از جنگ در این شهر در کارگاه های آموزشی شرکت می کردیم، جوانان امروز نیز همین کار را کنند.

مهر

 1. javan گفت:

  آخه این تی تیش مامانی چه حرفی واسه ما آبادانیا داره؟! بره همون تهرونش فیلم بسازه! حیف از مهرداد معماری و امیر افتخاری و زضا سواعد وبقه بروبچه ها که بودجه این سوسولو ندارن. اونم مثل عباس امینی میره…