۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  2900
 • بازدید دیروز :

  4495
 • بازدید این هفته :

  35380
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
«پیمان ادیبی» رسما مدیر کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند شد
کد خبر : 11229۱۲ | در تاريخ : تیر ۱۲, ۱۳۹۶ | ساعت : ۳:۵۷ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

با موافقت وزیر ورزش و جوانان، حکم «پیمان ادیبی» به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند امروز به وی ابلاغ شد.

وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران، امروز به طور رسمی موافقت خود را با صدور حکم  «پیمان ادیبی» به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند ابلاغ کرد.

بر اساس این حکم، ادارات ورزش شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر تحت نظارت اداره کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند قرار خواهند گرفت.

همچنین هیات‌های ورزشی این سه شهر که پیش از این تحت نظر هیات‌های استانی انجام وظیفه می‌کردند، از این پس به طور مستقل تحت نظر اداره کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

ادیبی پیش از این مدیر توسعه اجتماعی و ورزشى سازمان منطقه آزاد اروند را بر عهده داشت و قبل از آن نیز ریاست ادارات ورزش و جوانان شهرستان آبادان را نیز عهده دار بود.

رسانه اجتماعی اروندپرس ؛ مراتب خوشحالی و خشنودی خود از این انتصاب شایسته را به جامعه مرزشی آبادان و خرمشهر و شخص جناب پیمان ادیبی که مدیریت های دلسوزانه ایشان ثابت شده است تبریک و تهنیت می گوید و امیدوار است ایشان در این مسوولیت تازه ؛ همچون گذشته موفق و سربلند باشد.

 1. انتخاب خوبی است تبریک می گویم درابادان کارورزشی خیلی مشکل است،اقای پیمان ادیبی خوشنام وکاربلداست ولی چندتاپیشنهاد،بامردم خوب پیمان ببندبه انان بااحترام وادب مثل همیشه رفتارداشته باشد،به عاشقان طراح ودلسوزرابطه برقرارکند.تشنگان پست ومقام وکاسه گدایی راازاطراف خوددورنماید،ازجوسازی نترسد،به فکراسیایی شدن ورزش های مستعدمنطقه باشد.یک تیم فکری دارای ایده تشکیل دهد،بافسادورزشی که خیلی سخت می باشدمبارزه کند،جوانان راجذب ورزش نماید،خدارادرهمه حال درنظربگیرید
  متاسفانه اکثرسیاسیون واقتصادیون اعمال خودرابرای خداهم توجیه می کنند.