۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1580
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  32385
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
نماینده مردم آبادان:منطقه آزاد اروند مدیران بومی را به کار گیرد
کد خبر : 11257۱۹ | در تاريخ : تیر ۱۹, ۱۳۹۶ | ساعت : ۴:۵۴ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه بیشتر و بکارگیری مدیران متخصص بومی در ساختار منطقه آزاد اروند تاکید کرد.

 

عامر کعبی ؛ ضمن ابراز رضایت از حضورآقای اسماعیل زمانی در راس مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند گفت : شهرهای آبادان و خرمشهر نه تنها سرشار از استعدادهای ذاتی منابع طبیعی رشد و توسعه است که برخوردار از توانمندی های بالفعل منابع انسانی از جمله جوانان با انگیزه ؛ تحصیل کرده و مدبر نیز هست که انتظار دارم هیئت مدیره محترم سازمان منطقه آزاد اروند از این منابع انسانی بومی در مدیریت های مختلف تشکیلاتی و چارت سازمانی خود استفاده نمایند.
نماینده مردم آبادان ادامه داد: این که فردی برای مدیریت یک واحد از شهری بجز آبادان و خرمشهر دعوت بکار می شود به هیچ وجه قابل قبول نیست و تبعاتی برای سازمان منطقه آزاد اروند دارد که موجب تشدید اعتراضات تحصیلکردگان بومی آبادانی و خرمشهری شده و می شود.
کعبی افزود: منطقه آزاد اروند یک فرصت طلایی برای برون رفت هر دو شهر آبادان و خرمشهر از مشکلات عدیده و جبران عقب ماندگی هاست بنابراین شایسته است که از نخبگان این دو شهر استفاده موثرتری صورت گیرد. یقینا نیروهای بومی زمان بیشتری در منطقه حضور دارند و وقت بیشتری برای انجام ماموریت های محوله بکار خواهند بست.
عامر کعبی با اشاره به حضور برخی مدیران رده میانی که از خارج از آبادان و خرمشهر به سازمان منطقه آزاد اروند دعوت شده اند گفت: دعوت به کار از این افراد ؛ در حالی صورت گرفته که تخصص های مشابه در منطقه یافت می شود و این در حالی است که آمارهای بیکاری در بین تحصیلکردگان بومی یکی از عمده نگرانی های نمایندگان آبادان و خرمشهر در مجلس شورای اسلامی است که باید در اسرع وقت بازنگری بشود البته از انصاف دور نشویم که تعداد معدودی از مدیران غیربومی حال حاضر در سازمان منطقه آزاد اروند علاوه بر تخصص ؛ دارای تعهد دلسوزانه نسبت به دو شهر آبادان و خرمشهر هستند و شاهد بوده ام که تلاش بسیار خوبی برای رفع نارسایی ها داشته و دارند که بر خود ضروری می دانم که از این عزیزان قدردانی و تشکر نمایم و سازمان منطقه آزاد اروند از این عزیزان به نحو مقتضی زمینه را برای خدمات بیشتر آنان فراهم کند.