۲۸ مهر ۹۶ ، ساعت ۱۲:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  975
 • بازدید دیروز :

  1250
 • بازدید این هفته :

  40185
 • رتبه الکسا :

  36235
ImageWeek
نفت آبادان: نمی‌توانیم یک و نیم میلیارد به یک بازیکن بدهیم
کد خبر : 6859۳۱ | در تاريخ : خرداد ۳۱, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱۲:۲۰ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان اظهار کرد در ایران فاصله بازیکنان با هم خیلی زیاد نیست و ما نیز کمبودهایمان را با تلاش بیشتر جبران خواهیم کرد.

نادر دست‌نشان در خصوص اردوی پیش‌روی تیمش در استان مازندران اظهار کرد: امروز آبادان را به مقصد مازندران ترک خواهیم کرد و از فردا (سه‌شنبه) تمرینات مان را در ارتفاعات سوادکوه مازندران دنبال خواهیم کرد. چهار روز در ارتفاعات سوادکوه و ۶ روز هم در سواحل دریا در رامسر به انجام تمرینات تلفیقی خواهیم پرداخت.

دست نشان

او خاطر نشان کرد: بازیکنان اصلی‌مان در حال اضافه شدن هستند و در کنار آن‌ها نیز نفراتی هم به صورت آزمایشی در حال کار کردن هستند تا ان‎شاءالله با آمادگی نسبی وارد اردوی بدنسازی شویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص تکان خوردن این تیم در فصل نقل و انتقالات با جذب حنیف عمران زاده نیز گفت: عمران زاده از بازیکنان بسیار خوب استقلال تهران بوده که به دلیل مشکلاتی که داشت، نتوانست در این تیم کار کند. به هر حال آقای عیسی‎زاده، مدیرعامل باشگاه نیز محبت کرد و توانستیم او را جذب کنیم. عمران زاده اولین بازیکن بزرگسالی است که به تیم ما ملحق شده است. رایزنی ها نیز ادامه خواهد شد تا بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم.

 

دست‌نشان در خصوص تمایل باشگاه به جذب سیدمحسن حسینی، وحید طالب‌لو و سید امین منوچهری نیز عنوان کرد: حسینی امروز به باشگاه می‌آید و منوچهری هم پس از توافق ۱۰۰ درصدی، احتمال دارد امروز به باشگاه بیاید. صحبت‌های اولیه از نظر تمایل به حضور در تیم نیز انجام شده و او نیز تمایل خود را اعلام کرده است. طالب لو نیز آمریکا است. با او هم صحبت کردیم. توافق ضمنی‌اش انجام شده است و منتظر هستیم طی دو سه روز آینده به ایران برگردد و در صورت عقد قرارداد، بتواند به جمع ما اضافه شود.

دست‌نشان بیان کرد: تیمی با جوانان خیلی خوب و با انگیزه های بسیار زیاد داریم ولی در این راه نیاز است که چند بازیکن با تجربه‌تر هم به تیم اضافه کنیم تا ترکیبی از تجربه و جوانی شکل بگیرد. امیدوار هستم بتوانیم تیم خوبی برای حضور در لیگ برتر تشکیل دهیم.

سرمربی نفت آبادان ضمن تاکید بر اینکه جذب بازیکن را دیر آغاز کرده است تاکید کرد در خرید بازیکن به هیچ وجه ناامید نشدیم. او در این مورد گفت: بیشتر تیم ها تمرینات شان را شروع کردند و در اردوی بدنسازی به سر می‌برند در حالی که ما به این صورت پیش نرفتیم. به هر حال ما در راستای جذب بازیکن، خیلی از بازیکنان را مدنظر داشتیم و با آن‌ها نیز مذاکره کردیم ولی نتوانستیم موافقت‌شان را به دست آوریم. طبیعتا بازیکنان هم به دنبال مسایل و منافع خودشان هستند.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان افزود: به طور مثال ما خواهان جذب علی قربانی، بازیکن نوک حمله نفت تهران بودیم و با او صحبت کرده بودیم. او قول داده بود که اگر بتواند به تیم ما بیاید ولی وقتی استقلال تهران او را خواست، طبیعی است که این تیم را ترجیح می دهد. با مسعود حسن زاده، بازیکن ذوب آهن نیز مذاکره کردیم که او هم به خاطر پولی که ماشین سازی به او داد، به این تیم رفت.

وی بیان کرد: به هر حال این‌ مبلغ‌ها خارج از عرف و توانایی تیم ماست. توانایی پرداخت مبلغ یک و نیم میلیارد تومان به بازیکن را نداریم. در هر صورت دوستان تحرکاتی انجام می‌دهند که قیمت ها این چنین بالا رفته است. می‌دانیم همین بازیکنانی که موفق به جذبشان نشدیم، نفرات خوبی هستند ولی این طور نیست که دیگر نتوانیم بازیکنی جذب کنیم و ناامید باشیم. فاصله بازیکنان خیلی زیاد نیست و ما فقط مجبور هستیم کار و تلاش بیشتری داشته باشیم. مطمئنا این کمبودها و فاصله بازیکنان را با تلاش و انرژی بیشتری جبران خواهیم کرد.

ایسنا