۳۱ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۲:۲۶
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1220
 • بازدید دیروز :

  2875
 • بازدید این هفته :

  32355
 • رتبه الکسا :

  27034
ImageWeek
مدیر عامل شهرک های صنعتی خوزستان: راه حل ایجاد اشتغال برای جوانان، شبکه های کارآفرینی است
کد خبر : 7783۲۲ | در تاريخ : مرداد ۲۲, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱۱:۳۴ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: راه حل ایجاد اشتغال برای متقاضیان جویای کار این است که جوانان بویژه دانش آموختگان دانشگاهها با ایجاد شبکه های کارآفرینی در قالب تعاونی و بنگاههای اقتصادی کوچک به فعالیت بپردازند.

مدیرعامل شهرک های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شهرک های صنعتی خوزستان

اخلاق محمدیان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) اظهار کرد: جوانان جویای کار باید از این راه حل استفاده کنند و از انباشت منابع مالی پرهیز کرده و به سمت فعالیت های تولیدی پیش بروند.
وی افزود: برگزاری نمایشگاههای توانمندی های صنعتی و تولیدی برای استفاده از محصولات داخلی در افزایش اشتغال موثر است.
محمدیان در ادامه با اشاره به ۲۱ مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک ادامه داد: از مهمترین وظایف دولت ها در بخش حاکمیتی اقتصاد، ایجاد زیرساخت و توسعه بخش صنعت به عنوان موتور محرکه اقتصاد است و شرکت شهرک های صنعتی با هدف ایجاد و توسعه زیرساخت های اقتصادی در بخش صنعت و استقرار صنایع کوچک به منظور افزایش خدمات رسانی و حمایت از واحدهای صنعتی تاسیس شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان تصریح کرد: شرکت شهرکهای صنعتی یک شرکت مادر تخصصی است و ایجاد و توسعه صنایع کوچک را تسهیل می کند تا علاوه بر کارآفرینی، افزایش بهره وری و رقابت پذیری صنایع را در بازارهای داخل و خارج فراهم کند.
وی گفت: استان دارای ۷۰شهرک و ناحیه صنعتی است که در۵۱ شهرک، امکان واگذاری زمین به متقاضیان وجود دارد.
محمدیان تصریح کرد: دولت برای توانمندسازی صنایع کوچک، تورهای صنعتی، حمایت از واحدهای صنعتی در نمایشگاهها، ایجاد مراکز و مجتمع های فناوری و کسب و کار و برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقای سطح دانش مدیران را در برنامه دارد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان ادامه داد:استفاده از توان اجرایی و مشارکت بیشتر اهالی صنعت، اجرای طرح زیباسازی شهرکها، ارتقای سطح فنی مدیران، معرفی بازارهای جدید و ایجاد انسجام در میان صنایع همگن از جمله برنامه های اولویت دار است.
ایرنا