۰۵ آذر ۹۷ ، ساعت ۱۱:۵۵
محض رضای خدا…آبادان
کد خبر : 13334۲۹ | در تاريخ : مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ | ساعت : ۹:۴۲ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

محض رضای خدا هم که شده قدری هم به فکر ابنیه تاریخی شهر آبادان باشیم و اینقدر نامسوولانه مجوز ساخت ندیم در کنار این ساختمان های قدیمی.مثال : جنب مدرسه ی مهرگان.

محض رضای خدا هم که شده شورای نامگذاری بر اماکن شهری آبادان قدری نظارت بیشتر و احساس مسوولیت مضاعف به خرج بده و از بالا رفتن تابلوهایی با نام هایی غیر مانوس و غالبا غیر فارسی جلوگیری به عمل بیاره.

محض رضای خدا هم که شده بالاخره دستی به سر و روی  بهمنشیر بکشید و لایروبیش کنید تا رودخونه معنای واقعی خودش رو پیدا کنه.

محض رضای خدا هم که شده  به ترافیک ناشی از سوء  مدیریت در آبادان پایان بدهید و اینقدر خیابونها رو یه هفته درمیون تغییر جهت ندهید تا راننده ها با اطمینان بیشتری تشخیص بدهند و بدونند که کدوم خیابون یه طرفه س و کدومش دوطرفه!

محض رضای خدا هم که شده تکلیف آمد و شد ماشین های سنگین در شهر را مشخص و اعلام کنید تا دیگه در تمام ساعات شبانه روز شاهد رفت و آمد ماشین های سنگین در خیابان ها و کوچه های تنگ شهر نباشیم.

محض رضای خدا هم که شده از فروش بنزین در کنار خیابونای شهر جلوگیری کنید تا احساس شهر نشینی بهمون دست بده و یاد بیابونای بی پمپ بنزین نیافتیم.

محض رضای خدا هم که شده  توی هر کوچه ؛ محلی رو احداث کنید و یا لااقل یه سطل بزرگ جمع آوری زباله بگذارید تا شاهد بد ریخت شدن و کثیفی کوچه هامون نباشیم؛ مگه نه اینکه قرار بود همه تلاش کنیم تا شهر پاکیزه ای داشته باشیم.

محض رضای خدا هم که شده رنگ آمیزی و بهسازی معابر و خیابان ها رو به ساعات غیر پیک موکول کنیم . ما که می دانیم شما پرتلاش هستید پس چه نیازی است که در ساعات اداری این کار ها رو می کنید!

و بالاخره محض رضای خدا هم که شده از مدیریت دیگر شهرها الگو بگیرید اگر بلد نیستید به شهر برسید.