۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1580
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  32385
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
مثلت پول ؛ فن و تخصص به داد آبادان خواهد رسید
کد خبر : 11658۲۳ | در تاريخ : شهریور ۲۳, ۱۳۹۶ | ساعت : ۱:۴۹ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

مهندس حسین حمیدپور توسط شورای شهر آبادان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.

به گزارش اروندپرس ؛ مهندس حمیدپور با دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی ساخت و عضویت در سازمان نظام مهندسی و اشتغال در سازمان منطقه آزاد اروند می تواند حلقه ی اتصال بین دو حلقه ی همیشه مفقود در ساختار شهردری آبادان باشد.

شهرداری آبادان در سال های پس از جنگ تا به امروز همواره از دوباره کاری های پر هزینه ؛ خسارات فراوانی به مردم شهر تحمیل نموده است که نمونه ی بارز آن حذف و دوباره احداث کردن میدان کفیشه است. همچنین این شهرداری بخاطر نداشتن ارتباط سیستماتیک و قابل عرض با مراکز علمی و تخصصی عمران و ساخت نظیر سازمان نظام مهندسی ؛ بارها مرتکب خطاهای بزرگی در انجام پروژه های شهری شده است که از این دست می توان به کیفیت پل کابلی و نیز راه اندازی و بلااستفاده رها کردن پل های هوایی نظیر پل روگذر مجهز به پله برقی واقع در بلوار مرحوم دهداری اشاره کرد.

از سویی دیگر شهرداری آبادان و بویژه شهرداران آن همواره از نبود یا مناسب نبودن حسن رابطه با سازمان منطقه آزاد اروند بعنوان حاکم منطقه گلایه می کردند. البته این سخن ما به نوعی اعتراض و گلایه ی ما از سازمان منطقه آزاد اروند هم تلقی بشود چرا که بعنوان شهروندان آبادانی همیشه بر این اعتقاد بوده و هستیم که این سازمان نسبت به شهر آبادان کم لطفی و در موارد متعددی هم بی لطفی کرده اند. اما اینک معتقدیم که با انتخاب فردی از بدنه سازمان منطقه آزاد اروند ؛ نه از آن روی که چون پرسنل سازمان منطقه آزاد هست بلکه به این امید که مرهمی باشد بر درد بزرگ توسعه نیافتگی شهرمان آبادان که دیربازی است اسیر شهردارانی بوده که بومی نبوده اند و دل به عمران و آبادانی واقعی و پایدار شهر نداده بودند.

از مهندس حمیدپور حمایت می کنیم چون معتقدیم باید به نیروهای بومی فرصت خدمت داد و با جان و دل حاضریم که به او کمک کنیم تا آبادان آباد بشود بدست فرزندان خود.

مهرداد معماری

رسانه اجتماعی اروندپرس

 1. فیض پور گفت:

  سلام علیکم
  نشد درنظام برآمده ازمردم ازجمله حقوق ناس سهم اطلاع رسانی ودرست شناسندن هم ایضا،یک نفررامطرح می نمایند اکثراعضای شورامخالفت شدیده بلامصالحه دارند ۱۴,۱۵ نفرراباصطلاح گزینش می کنند پس ازسرگرم نمودن مردم فهمیده شهر،عهدهمان یک نفرباهشت نفر منصوب می گرددنه انتخاب ،آقای برازنده بفرماییداین لابی پول،قدرت،زور،دستان پشت پرده ،نه مثلث بلکه کثیرالاضلاح چراوچگونه مردم راغیرآگاه وبی تعهدپنداشته اند ،بعیداست بدون توضیحات عاقلانه اعضای شورا
  که جزووظایف آنهاست مردم بی تفاوت بماند، باعث ثواب است رسانه شمامصاحبه ای بارئیس شوراانجام دهد،اجرم عندالله عندالرسول.