۰۵ آذر ۹۷ ، ساعت ۱۱:۵۵
مافیای آب و فاضلاب در خوزستان معرفی بشوند
کد خبر : 13327۲۹ | در تاريخ : مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ | ساعت : ۸:۴۹ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

مافیای آب و فاضلاب در خوزستان معرفی بشوند

فاضلاب کلان شهر اهواز و شهر آبادان همگی در بهمنشیر متمرکز میشود.

🔻محیط زیست آبادان کجاست ؟
🔻چرا به وظیفه ش عمل نمی کنه؟

سازمان آب و برق خوزستان با ۶۴۸ میلیارد تومان اعتباری که در سال ۹۷ داشته چه کاری برای جلوگیری از ورود فاضلاب و پساب های آلوده صنعتی و …. به پایین دست کارون کرده است؟
آیا جز این است که به بهانه ی کمبود آب بخش اعظمی از این بودجه را بین پیمانکاران لوله کش تقسیم کرده است؟
استاندار در کجای این پازل قرار دارد که حرفی نمی زند و یا بهتر است بگوییم اجازه حرف زدن ندارد.
آیا طرح غدیر و هزینه های نجومی اش کمتر از تهیه آب شیرین کن و نصب آن در کنار خلیج فارس (اروند کنار ) برای ملت هزینه داشت و یا اینکه مافیای آب صلاح می داند که چند صد کیلومتر لوله پهن کنند تا هر روز شاهد شکستگی و هزینه های گزاف مرمت باشیم!!!
دست های پشت پرده چه کسانی هستند که اینگونه پول مردم را می بلعند؟
بروید نگاهی بیاندازید به آبفای اهواز و بررسی کنید سوابق فنی و تحصیلی آقایان را و بعد کلاه خود را قاضی کنید تا پیدا کنید پرتقال فروش را.

 

🔻خبر مربوط به بهمن ۹۶ می باشد

🔻استاندار به صراحت به رییس سازمان آب و برق خوزستان میگوید شما مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات فاضلاب استان را در طرح غدیر هزینه کردید و خوردید.

حمید ظهرابی در استانداری خوزستان اظهار کرد: امروز بحث بازدید از رودخانه کارون را داشتیم؛ متأسفانه تخلیه زباله و نخاله در محدوده شهر یکی از مشکلات خیلی جدی است که این رودخانه را در کنار فاضلاب، تهدید می‌کند.

وی با اشاره به نقش داشتن تخلیه فاضلاب‌های صنعتی در آلودگی کارون و ایجاد مشکلاتی در آب این رودخانه در روزهای اخیر گفت: اجرای طرح جامع کاهش آلودگی رودخانه کارون که برنامه‌ریزی بسیاری برای آن انجام شده است، باید به سرعت پیگیری شود.

محمدرضا شمسایی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان نیز در این نشست اظهار کرد: با توجه به اینکه طرح‌های خوزستان نسبت به ابتدای برنامه پنجم خیلی تغییرات قابل‌ملاحظه‌ای داشته برای همین ارقام موافقت‌نامه پروژه‌ها به‌شدت نیاز به اصلاح دارد.

وی در ادامه تأکید کرد: اکنون تقریباً در تمام پروژه‌هایی که از طریق فاینانس به مناقصه بین‌المللی می‌رود به مشکل برخورده‌ایم؛ چون ارقام موافقت‌نامه‌ها باید اصلاح شود.

شریعتی استاندار خوزستان نیز خطاب به شمسایی گفت: برخی از موافقت‌نامه‌ها در سال گذشته بوده که فکر نمی‌کنم با مشکلی بربخورید و ضمن اینکه در طرح غدیر ۲۰۰ میلیارد تومان از حق فاضلاب را خوردید.

 

فاضلاب اهواز

سرریز شدن فاضلاب به رودخانه کارون در اهواز. همان آبی که به سوی بهمنشیر می اید.