۳۱ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۷:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1705
 • بازدید دیروز :

  5080
 • بازدید این هفته :

  24060
 • رتبه الکسا :

  25456
ImageWeek
فرماندار آبادان:افتتاح بیش از ۲۰ پروژه در قالب ۵۲۰میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت
کد خبر : 7927۰۱ | در تاريخ : شهریور ۱, ۱۳۹۵ | ساعت : ۹:۴۳ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

نشست خبری شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با اصحاب رسانه به مناسبت فرا رسیدن هفته ی دولت برگزار شد. در این نشست رییس ستاد بزرگداشت هفته ی دولت از افتتاح بیش از ۲۰ پروژه در حوزه آموزش و پرورش،برق و گاز، پتروشیمی،مخابرات،عمران و جاده سازی با اعتباری بالغ بر ۵۲۰ میلیارد ریال خبر داد.این پروژه ها قرار است در هفته ی دولت از ۲شهریور لغایت ۸شهریور افتتاح شود.

DSC_7100
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان شهبازی با اشاره به موقعیت ممتاز آبادان در بحث سرمایه گذاری، به گوشه ای از اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان پرداخت و گفت: از ۱۱طرح  سرمایه گذاری خارجی که در استان خوزستان به توافق رسیده است، ۶ طرح در آبادان قرار است اجرایی شود.

شهبازی با اشاره به آغازهفته دولت بیان کرد:در دولت دکتر روحانی تمام اقدامات از اجرای برنامه پنجم توسعه گرفته تا تدوین برنامه ششم و بحث برجام را به موازات رهنمودهای رهبری فرزانه انجام می گیرد.علیرغم وجود تحریمهای بانکی،ارزی و برخی سیاه نمایی ها، دولت به صورت شبانه روزی پای کار است.در شهرستان آبادان هر یک از مسئولان در سال جاری افق کاری خود را بیان کرده اند و در این هفته عملکرد خود را در معرض تحلیل و قضاوت قرار خواهند داد.
وی تصریح کرد:  نماینده نوسازی مدارس در شهرستان آبادان از ۱۱ طرحی که درسال گذشته در برنامه عملکردی این سازمان بیان کرده است، یک طرح آماده بهره برداری دارد.

وی با اشاره به کشت وصید میگو در این شهرستان بیان کرد:با فعال سازی
مزارع کشت میگو درچوئبده بیش از ۵۰۰ نفر از مردم شهرستان آبادان در این مزارع مشغول به کار شده اند.
فرماندار ویژه آبادان با اشاره به طرح گردشگری جزیره شادمانی در ساحل بهمنشیر، اظهار کرد:مقرر گردیده است که تلاشها در این جهت و در ادامه به سمت جذب سرمایه گذار خصوصی سوق داده شود که در همین باره برای ساخت یک هتل ۵ ستاره در این جزیره با سرمایه گذار بخش خصوصی در حال مذاکره هستیم.
شهبازی از افتتاح بخش تجاری صادرات و واردات در بندر اروند کنارخبرداد و گفت: در هفته دولت از فعالیت تجاری صادرات-واردات این بندر بهره برداری می شود.
وی با بیان نقش اقتصاد مقاومتی در رونق اقتصادی، تشریح کرد:تبیین و عملیاتی کردن اقتصاد درون زا و برون نگر نتیجه اقتصاد مقاومتی است. نقش رسانه ها در ظهور و بروز اقتصاد مقاومتی و خدماتی که دولت به مردم می دهد بسیار پر رنگ است.
وی افزود:در سال گذشته۳۳پروژه در قالب ۱۸۰ میلیارد ریال افتتاح کردیم. امسال به مناسبت هفته دولت ۲۰ پروژه با اعتبار بیش از ۵۲۰ میلیار ریال به بهره برداری خواهد رسید. هر چند تعداد پروژه ها بیش از این عدد بود،اما ترجیح دادیم با انجام کار کارشناسی ،پروژه هایی افتتاح گردد که صدرصد آماده بهره برداری باشد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان وجود بیش از ۱۰۰تشکیلات سمن در آبادان را نشانه ی اهتمام جدی مردم این شهر برای مشارکت در فعالیتهای اجتماعی،فرهنگی و بهزیستی دانست و گفت: تمام مدیران دستگاه اجرایی باید عزم ملی،دینی و میهنی  خود را برای خدمت خالصانه و بی منت به مردم که کانون اصلی قدرت نظام هستند،جزم کنند.
شهبازی در پایان با اشاره به نقش بی بدیل و غیر قابل انکار رسانه ها درشهرستان از زحمات چند ساله اصحاب رسانه آبادان که با شفاف سازی حقایق را به گوش مردم می رسانند قدر دانی کرد.
شایان ذکر است در پایان این نشست شهبازی به سوالات و مسائل مطرح شده از سوی خبرنگاران پاسخ داد.