۳۱ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۲:۲۶
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1220
 • بازدید دیروز :

  2875
 • بازدید این هفته :

  32355
 • رتبه الکسا :

  27034
ImageWeek
عامر کعبی:شرکت‌ها و کارفرمایان شهر آبادان از نیروهای بومی استفاده کنند
کد خبر : 7403۰۵ | در تاريخ : مرداد ۵, ۱۳۹۵ | ساعت : ۳:۱۸ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی گفت: تأکید هر سه نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی برجذب نیروهای بومی است و شرکت‌ها باید با توجه به تعهدات خود این موضوع را مدنظر قرار دهند.

دکتر-عامر-کعبی

عامر کعبی  در جلسه نشست با رسانه‌ها که امروز در سالن جلسات ساختمان خانه مردم آبادان برگزار شد، اظهار داشت: در عرصه‌های مختلف بهداشتی و صنعتی و با توجه به تحریم‌های مختلف و فشارهای منطقه‌ای پیشرفت‌های خوبی حاصل‌شده به‌طوری‌که امروز در مرز‌های کشورمان یک امنیت پایدار برقرار است.

وی افزود: در شرایطی که سال‌هاست خاور‌میانه دچار جنگ و آشوب است، ما در امنیت کامل و با برنامه برای پیشرفت زندگی می‌کنیم.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی افزود: ازآنجایی‌که تأکید هر سه نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی برجذب نیروهای بومی است و با توجه به اینکه بخش خصوصی و پیمانکاران به دنبال ارائه یک خدمت در حوزه تعریف‌شده خود هستند، تعهداتی نیز برای اجرای کارهای خود دارند.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این شرکت‌ها باید در جذب نیروهای خود از دغدغه و حساسیت‌های بسیار بالایی جهت ارائه بهترین خدمت برخوردار باشند.

وی تصریح کرد: بحث جذب نیروی بومی را به کارفرمایان مؤکدا خاطر‌نشان کردیم که با توجه به حجم بالای بیکاری در آبادان، از جوانان تحصیل‌کرده، متعهد و مجرب در جذب نیرو از این ظرفیت در ابتدای انعقاد قرارداد بهره ببرند.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تأکید ما بر این بوده که در حد امکان از نیروهای بومی شهرآبادان استفاده کنند، مگر آنکه در آن حیطه تخصصی، نیرویی وجود نداشته باشد.

کعبی اعلام کرد: ازآنجایی‌که برخی شرکت‌ها خود دارای چارت و تشکیلات هستند و از نیروهای تخصصی و غیرتخصصی در راستای کار خود بهره می‌برند، تبدیل این تعهد به قانون برای آن‌ها کار غیرمنطقی است، مگر اینکه در ظرفیت‌های خالی آن‌ها بتوانند از نیروهای بومی استفاده کنند.

تسنیم