۲۸ مهر ۹۶ ، ساعت ۱۲:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  960
 • بازدید دیروز :

  1250
 • بازدید این هفته :

  40170
 • رتبه الکسا :

  36235
ImageWeek
ضیافت افطار در فرمانداری ویژه آبادان
کد خبر : 6913۰۲ | در تاريخ : تیر ۲, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱۱:۲۱ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

همزمان با میلاد پر خیر و برکت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) ضیافت افطار فرمانداری ویژه شهرستان آبادان تحت عنوان طرح اکرام ایتام و نیازمندان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان این مراسم با حضور برخی از مسئولین شهری و بیش از ۵۰۰ نفر از افراد تحت پوشش کمیته ی امداد امام (ره) و بهزیستی آبادان در محل این فرمانداری برگزار شد.

DSC_5169
شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در حاشیه ی این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع)، به خبرنگاران گفت :
چند سالی است که سعی کرده ایم در ماه مبارک رمضان یک شب را به کسانی اختصاص دهیم که به هرحال تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند. این عزیزان را به مراسم افطاری دعوت می کنیم ، هرچند که میزبان واقعی خودشان هستند.
وی هدف از برگزاری این مراسم را ترویج انجام کار خیر برای نیازمندان برشمرد و اظهار داشت :
تکریم ایتام و نیازمندان همیشه از توصیه های بزرگان دین بوده است که باعث رضای پروردگار خواهد شد.ما کار بزرگی انجام نداده ایم که بخواهیم راجع به آن صحبت کنیم. توجه به وجود نعمتها ی خدادای فراوان در شهرستان، در حوزه ی توان بخشی، بهزیستی ، رفاه اجتماعی و کمیته ی امداد امام (ره) و حتی موسسات خیریه پتانسیل های خوبی برای پوشش و کمک به خانواده های نیازمند آبادان و بچه هایشان وجود داردکه امیدوار هستیم بتوانند بیش از پیش در این زمینه خدمتگزار باشند.
شهبازی ادامه داد : بار دیگر تاکید می کنم ، کسانی که اینجا، در خانه دولت جمهوری اسلامی ایران در محل فرمانداری حضور داشتند خود میزبان بودند و ما کاری انجام ندادیم.
فرماندار ویژه آبادان در پایان از مردم ، مسئولین و اصحاب رسانه که در این مراسم حضور پیدا کردند قدردانی کرد.