۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1580
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  32385
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
صدا و سیمای مرکز آبادان با دستی پر از جشنواره تولیدات مراکز استان ها بازگشت
کد خبر : 11637۲۰ | در تاريخ : شهریور ۲۰, ۱۳۹۶ | ساعت : ۱:۲۶ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

صدا و سیمای مرکز آبادان ؛ دومین مرکز رادیویی و تلویزیونی کشور می باشد که علیرغم تمام محرومیت ها و کاستی های اعتباری و تجهیزاتی ؛ به همت و اراده ی مدیریت و پرسنل بی توقع اما هنرمند و دلسوز خود توانست با سی اثر به بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیمای استان ها راه یابد.

به گزارش اروندپرس؛ مرکز صدا و سیمای مرکز آبادان که هم اکنون بر روی ماهواره جهانی سازمان صدا و سیما نیز پخش می شود علیرغم تمام کمبودهای ملموس از حیث تجهیزات پیشرفته ارتباطی توانسته است با حضور پر رنگ خود در مناسبت های بزرگی همچون همایش بزرگ و بین المللی اربعین و نیز پوشش مناسب و لحظه به لحظه ی کاروان های راهیان نور و دیگر مناسبت های ملی و منطقه ای همواره عنوان برترین مرکز رادیویی و تلویزیونی در پوشش مناسبت ها در سطح کشور باشد و این ها در حالی است که این مرکز همچنان فاقد دستگاه ارتباط مستقیم با ماهواره ( sng) می باشد اما این محدودیت هیچگاه در عزم و اراده ی سربازان غیور فرهنگی آبادان و خرمشهر تاثیر چندانی نداشته و رسالت خود را همچنان با ثبت زیباترین لحظات به ایران و جهان مخابره و انعکاس نموده اند.

مرکز آبادان در جشنواره بیستم تولیدات مراکز صدا و سیمای استان ها مفتخر به دریافت تندیس ویژه جشنواره در حوزه خبر و بیشترین جوایز در حوزه دفاع مقدس در بین مراکز ۳۳ گانه صدا و سیمای استان ها شد.


مهندس دبیقی مدیریت  آگاه و شایسته ی مرکز آبادان در این خصوص اظهار داشت : مهدی گازری در ۲ بخش نویسندگی و اجرا عنوان نخست و حمید رضا لوافی جایزه نخست کارگردانی تله فیلم جزیره گنج را در بخش دفاع مقدس به خود اختصاص داد. همچنین مرکز آبادان علاوه بر کسب مقام برتر در حوزه موسقی، در بخش خبر نیز ، با گزارش خبری ‘ماه عسل در حصر’ رتبه نخست جشنواره در حوزه دفاع مقدس را در بین مراکز ۳۳ گانه کسب کرد.
وی ایجاد انگیزه، افزایش تولیدات مراکز، افزاش محتوا، شناسایی نیروهای نخبه و جوان به ویژه در استان های محروم و کوچک و رقابت در بین هنرمندان رسانه ملی را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
گفتنی است جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیمای استان ها از ۱۴ تا ۱۶ شهریور در سنندج مرکز کردستان برگزار شد.

رسانه اجتماعی اروندپرس این موفقیت های چشمگیر را به کارکنان خدوم صدا و سیمای مرکز آبادان و جامعه هنری ابادان و خرمشهر ؛ تبریک و تهنیت می گوید.