۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1580
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  32385
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
شورای شهر آبادان ؛ و آن چند نفر دیگر!
کد خبر : 11634۱۹ | در تاريخ : شهریور ۱۹, ۱۳۹۶ | ساعت : ۱۲:۵۷ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

اگر از من بپرسند دوست داشتی عضو شورای شهر آبادان باشی با قاطعیت می گفتم : این روزها به هیچ وجه! اما اگر بعد از انتخاب شهردار آبادان از من بپرسند حتما می گفتم : با کمال میل !!

قصه ی انتخاب شهردار آبادان از آن قصه های پر کششی است که شنونده را بارها تا لب چشمه می برد ولی تشنه بر می گرداند. از آن دست قصه هایی که در ستون هفته نامه ها به چاپ می رسد و برای دانستن فصل های بعدی اش باید چندین و چند هفته صبر کنی.

اما اگر دنبال نویسنده ی قصه ی سریالی انتخاب شهردار آبادان هم هستی باید بصراحت و بی رودروبایستی گفت که این قصه محصول یک کار گروهی است. اما این تیم نویسنده هم یک ویژگی خاص دارند و  آن نبود رابطه ی صمیمی بین خودشان هست برای همین هر هفته سیاق نوشتار به یکباره عوض می شود که نتیجه می شود سر در گمی بیشتر خواننده ؛ که عجالتا شما بخوانید شنونده!

اعضای محترم شورای شهر در این قصه نقش دارند اما این که نقششان دقیقا چیست ما هم نمی دانیم. شنیده ایم که برخی از آنان در شورای نویسندگی حضور دارند و برخی هم نه.

خلاصه اینکه برای دانستن ته این قصه نباید عجله کنید و دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد!!!

مهرداد معماری

رسانه اجتماعی اروندپرس 

 1. فیض پور گفت:

  آقای سردبیرسلام،مطلب شما جالب توجه است ،شایداین وقت کشی وتشنه آوردندوبردن
  برسرچشمه وجود کم قوابودن تمرکزهمت دراعضای شوراباشدویحتمل منطقه که خودراحاکم مسلم اقتصادی واصراردراستقرارنفرش راداردیااینکه دوتن ازنمایندگان مجلس که آنهاهم می خواهندهریکی نفرخودراشهرداربسازد.یک حس بدی هم می شودکه یحتمل انتخاب شهردارطولانی گرددویک قدرتی بیرون ازآبدان نفرخودراشهردارنماید.این شهرکتاب اکابرگردیده طرح کادشده،آزمایشگاه قدرت های غیرصادق شده ،بی صاحبی گردیده یابی خیالی بچه های شهروالنهایه تجمیع اصحاب الرسانه ,چیست مشکل متخصصانه شرح بفرمایید.متشکرازمرحمت شما

  • سردبیر گفت:

   روایت مداخلات اصحاب قدرت و پایش همیشگی آنان در تمام انتخابات شهر ابادان و ایضا منطقه و استان و کشور ؛ قصه ای است به بلندای تاریخ این مرز و بوم. تا مادامی که انتخابات واقعی نشوند و مردم از حق خود به سادگی و ارزانی عبور نکنند اش همین آش است و کاسه همین کاسه.
   خدایا نفوس این مملکت را از هرگونه دروغ و تهمت و زشتی و پلشتی کمی دورتر نگه دار.

 2. فیض پور گفت:

  سلام آقای سردبیر خداوندقادرومتعال تغییرجامه رادرتغییرنفوس می داندماچیمون شده
  نه ازخداکمک می گیریم ونه سالم حرکت نمی کنیم،هی هی،یعنی هرکی برای خوشان باید قدرت نمایش دهد مامردم له شده ایم مابین گروهایی مثل اصلاح طلب،اصولی گرا،پایداری منطقه آزاد وهرکسی دیگر،من سلطانم آرزونیست ،من خادمم آرزوست ،تعجب می گنم رسانه اروندشما۲۲۳۶۰خواننددریک روزعیدوتعطیل داشته است پس رفیقان نویسنده که بایدقلم آنهادرخدمت بی بضاعت هاباشد برای شمانمی نویسندبااینهمه خواننده،قدرت ازخدابگیریم مترسیم ازشخصی ،بنگاه اقتصادی،یاهرکی ،رزق ماراخدامی دهد،بکوشیم مردم به هدف برسند.افشاکنیدآدم هایی راکه نمی گذارن حتی همین آب بودارازگلویشان پایین برودولیکن خودشان شربت گوارامی خورند.یاقاسم الجبارین