۲۸ مهر ۹۶ ، ساعت ۱۲:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  330
 • بازدید دیروز :

  8400
 • بازدید این هفته :

  45740
 • رتبه الکسا :

  36235
ImageWeek
شرفی : انگشتان آغشته به جوهر خوزستانی‌ها چشمان دشمنان را نشانه رفت
کد خبر : 10804۰۲ | در تاريخ : خرداد ۲, ۱۳۹۶ | ساعت : ۱:۵۵ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به حضور باشکوه مردم این استان در انتخابات گفت: مردم خوزستان از اهمیت و تأثیرگذاری رأی خود آگاه هستند.

غلامرضا شرفی با اشاره به حضور باشکوه مردم استان خوزستان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها دمای هوای ۴۳ درجه استان خوزستان گفت: به علت شرایط اقلیمی جنوبی کشور تا ساعات حدود ۱۷ هوا بسیار گرم بود با این حال مردم از ساعات اولیه در فرایند انتخابات حضور پیدا کردند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه از انتخابات شوراها هم استقبال خیلی پرشوری صورت گرفته است، عنوان کرد: انتخابات شوراها برای شهرستان ها و روستاها بسیار مهم است و آنها بسیار پرشور در این انتخابات شرکت می‌کنند ضمن اینکه مطالبات مردم در این حوزه نیز بسیار قابل لمس‌تر است.

وی افزود: کمترین افراد به لحاظ بینش و سواد در جوامع امروز به این امر آگاه هستند که حضور و انتخاب آنها در بحث اداره مملکت و تأثیرگذاری در بحث کلان کشور دارای اهمیت ویژه است.

شرفی در ادامه با بیان اینکه کشوری مثل ایران بر پایه مردم حکومت می شود، اظهار داشت: با حمایت مردم نظام ثابت می ماند و تنها حکومت مردمی واقعی هستیم که برآیند قدرت آن قله حضور مردم است و این موضوع نیز بر مردم پوشیده نیست.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در شرایط متفاوت آب و هوایی و سختی ها در هر انتخاباتی نسبت به قبل پرشورتر حاضر می شوند و انگشتان آغشته به جوهر رأی دهندگان به صورت مستقیم چشمان دشمن را هدف می گیرد.

 1. آبادان سربلند گفت:

  درود بر نماینده ی انقلابی و صادق مردم آبادان

 2. ارمانی گفت:

  صداقت گوهر گرانبهایی است .ازاین جهت که جناب شرفی صراحتا در انتخابات ریاست جمهوری از اقای رییسی حمایت کردند و همراه دونماینده ی دیگر تصویر اقای رییسی را برسینه نهادند وعکس یادگاری گرفتند، واقعا صادق هستند . اما مردم آبادان نیز با انتخاب روحانی ،پاسخ قاطعی به آنها دادند