۳۱ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۷:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1725
 • بازدید دیروز :

  5080
 • بازدید این هفته :

  24080
 • رتبه الکسا :

  25456
ImageWeek
سینما نفت آبادان؛ تولدی دیگر
کد خبر : 8405۲۲ | در تاريخ : شهریور ۲۲, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱۲:۲۷ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

با راه اندازی کامل سیستم پخش فیلم به صورت دیجیتال، سینما نفت آبادان تولدی دیگر یافته و پذیرای شهروندان هنردوست آبادانی خواهد بود.

%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%85%d8%a7-%d9%86%d9%81%d8%aa

به گزارش اروندپرس و به نقل از روابط عمومی، مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان با بیان این خبر افزود: بنا بر وعده مجری طرح، بهره برداری از این سینما با امکانات جدید به زودی امکان پذیر می گردد.

حبیب اله ابوالحسینی خاطر نشان کرد: خریداری دستگاه سیستم پخش فیلم به صورت دیجیتال نیازمند طی مراحل اداری، تهیه شرح کار، تعیین مشخصات فنی مورد نیاز، اخذ مجوزهای لازم به منظور تخصیص اعتبار، برگزاری مناقصه و خرید بود که خوشبختانه با پیگیری به عمل آمده توسط همکاران در ادارات مختلف، این کار انجام و برنده مناقصه مشخص و عملیات خریداری، نصب و راه‌اندازی سیستم دیجیتال توسط پیمانکار شروع شده است.

وی ادامه داد: شرکت بر اساس مسئولیت های اجتماعی خود و در جهت رفاه حال همشهریان هنردوست و خوش ذوق آبادانی،  هزینه خریداری این دستگاه را که بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان بوده، پذیرفت.

ابوالحسینی متذکر شد: محدودیت منابع مالی که تمام سازمان‎های دولتی با آن دست به گریبان می باشند، کمبود اعتبارات و عدم وجود نقدینگی مناسب و طی نمودن مراحل قانونی خرید از جمله عوامل تاخیر در مجهز نمودن سینما نفت بوده است.

به گفته وی، این سینما متعلق به همه شهر و منطقه بوده و نگهداری از این سرمایه ارزشمند و تاریخی وظیفه همگی ما می باشد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان در پایان اظهار امیدواری کرد: با تغییر سیستم نمایش فیلم سینما از آنالوگ به دیجیتال بار دیگر شاهد حضور پرنشاط شهروندان عزیز برای تماشای فیلم در اولین سینمای مدرن خاورمیانه باشیم.