۲۴ مرداد ۹۷ ، ساعت ۱۲:۳۳
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

 • بازدید امروز :

 • بازدید دیروز :

 • بازدید این هفته :

 • رتبه الکسا :


  Warning: simplexml_load_file(): http://data.alexa.com/data?cli=10&url=arvandpress.ir:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home2/arvandpress/public_html/wp-content/themes/ArvandPress/header.php on line 95

  Warning: simplexml_load_file(): Okay in /home2/arvandpress/public_html/wp-content/themes/ArvandPress/header.php on line 95

  Warning: simplexml_load_file(): ^ in /home2/arvandpress/public_html/wp-content/themes/ArvandPress/header.php on line 95
  Not Available
ImageWeek
سخنی با چهار کرسی نشین مجلس
کد خبر : 13278۱۰ | در تاريخ : تیر ۱۰, ۱۳۹۷ | ساعت : ۷:۵۸ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

سخنی با چهار کرسی نشین مجلس

آقایان کعبی ؛ مختار ؛ شرفی و سامری شما در مجلس بر کرسی هایی نشسته اید که متعلق به مردمی است که بیش از ۲۹ سال است با انواع کژفهی ها ؛ ندانم کاری ها ؛ سوء مدیریت ها و …. ساخته اند و نجیبانه تحمل کرده اند.
قریب به سه دهه است که این مردم تاوان مافیای قدرت و ثروت را می دهند. سازمان اب و برق میلیاردها ریال هزینه کرده است اما هنوز نوبت به اصلاح خطوط آبرسانی شهری نرسیده است؟!
آقایان نماینده ای که از درد مردم فاصله ها گرفته اید آیا در این چند سالی که بر صندلی نرم و چرب مجلس آرمیده اید به این موضوع فکر نکردید که چرا متولیان آب استان از شما برای جذب اعتبارات رنگارنگ خواهش و تمنا می کردند؟ آیا لحظه ای درنگ نکردید که آن خبرهای خوشتان برای جذب اعتبار برای خط غدیر و از این دست ؛ تیشه به ریشه زدن شهر و دیارتان بود؟
روی سخن ما با شما چهار نماینده ای است که کمترین ارتباط و دوستی با یکدیگر دارید. شما که لذت وحدت و یکپارچگی را نچشیده اید و همچنان بر طبل تکروی و خودکامگی خود می کوبانید. آبادان و خرمشهر با آن سبقه فرهنگی و مدنیت نیازمند همگرایی و کارکرد گروهی است. نمی خواهیم تمام بدبختی هایمان را بر سر شما بکوبیم بلکه غرض یادآوری سهم شما در عمران و رفاه اجتماعی است.
بیایید در این یک سال باقی مانده به حضور احتمالی تان در انتخابات بعدی فکر نکنید.
یکدیگر و دیگرانی که جایگاه اجتماعی دارند را رقیب فرض نکنید.
بیش از این نمی خواهیم بگوییم به هزار و یک دلیل….