۳۱ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۷:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  1
 • بازدید امروز :

  1725
 • بازدید دیروز :

  5080
 • بازدید این هفته :

  24080
 • رتبه الکسا :

  25456
ImageWeek
دیدار نمایندگان و اعضای شورای تامین آبادان با فرماندهی انتظامی آبادان
کد خبر : 7494۰۸ | در تاريخ : مرداد ۸, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱۱:۴۱ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی به همراه اعضای شورای تامین این شهرستان با حضور در صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان ؛ بر همدلی و همراهی تاکید نمودند.

photo_2016-07-29_23-38-11

به گزارش اروند پرس ؛ نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی به همراهی عزیزالله شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و اعضای شورای تأمین شهرستان با حضور در میدان صبحگاه ستاد فرماندهی منطقه انتظامی آبادان در فضایی صمیمانه و دوستانه و بصورت چهره به چهره با نیروهای مستقر در میدان دیدار و خدا قوت گفته و سپس در نشست هم اندیشی پیرامون حمایت سایردستگاه ها از نظرتجهیزات و اقدامات فرهنگی درسالن اجتماعات نیروی انتظامی ، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست صمیمی که در ادامه ی نشست چند روز گدشته ی مجمع نمایندگان استان با فرماندهی انتظامی استان خوزستان و در اهواز بود ؛ سرهنگ سیدمحسن تقی زاده فرمانده منطقه انتظامی آبادان ضمن ارائه راهکارهای منطقی بجهت رسیدن به امنیت پایدار به ارائه گزارش کار پرداخت.

فرماندار ونمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن قدر دانی واعلام رضایت از مجموعه نیروی انتظامی در شهرستان، تاکید نمودند همه دستگاه ها در بخش های مختلف نیروی انتظامی را یاری وهمراهی نمایند.

در این نشست عزیزالله شهبازی فرماندار ویژه آبادان؛ یک دستگاه خودرو و تعدادی دستگاه برودتی به نیروی انتظامی آبادان واگذارنمود.

در این دیدار سرهنگ سید رحمن موسوی مشاور فرمانده انتظامی استان نیز به نمایندگی ازطرف ه‍یئت ریئسه فرماندهی انتظامی استان خوزستان  ضمن قدردانی از آقایان عامر کعبی ؛ جلیل مختار و غلامرضا شرفی نمایندگان مردم آبادان ؛ اروندکنار و چوئبده در مجلس شورای اسلامی ؛ از همه دستگاه ها بویژه اعضای شورای تأمین شهرستان آبادان خواست که با تداوم نشست های هم اندیشی بین افراد متنفذ و نمایندگان مجلس وشورای شهر که بخشی از استراتژی و  تدابیر امنیتی فرماندهی انتظامی استان میباشد شاهدپیشرفت وشکوفایی در امر توسعه امنیت پایدار باشیم.

در این نشست صمیمی هر کدام از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بطور جداگانه مراتب تقدیر و تشگر خود را از فرماندهی و پرسنل پر تلاش نیروی انتظامی آبادان ابراز داشتند.

photo_2016-07-29_23-36-45 photo_2016-07-29_23-36-52 photo_2016-07-29_23-37-50