۲۸ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۱:۴۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1735
 • بازدید دیروز :

  4495
 • بازدید این هفته :

  34215
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
دکتر عامر کعبی را تخریب نکنید
کد خبر : 8718۱۳ | در تاريخ : مهر ۱۳, ۱۳۹۵ | ساعت : ۳:۲۹ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

دکتر عامر کعبی نماینده ی منتخب مردم آبادان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که با اقتدار بعنوان کاندیدای برتر در بین ۳۲ کاندیدای موجود در این حوزه انتخاباتی به مجلس راه یافته است.

دکتر عامر کعبی

مواضع ایشان در خصوص جناح ها و جریانات سیاسی کاملا مشخص است و چند ماه پیش از انتخابات با هوشیاری در گفتگو با اروندپرس تاکید کرده بود که به هیچ جریان سیاسی وابسته نیست و تمایلی به قرار گرفتن در لیست های موجود سیاسی ندارد بنابراین تلاش جریانات حاضر در اعلام گرایش سیاسی ایشان صرفا گمانه زنی بوده و با هدف جبران ناکامی های خود در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

هنوز به خاطر داریم در فضای مجازی و پس از مشخص شدن آرای مردمی و پیروزی قاطع ایشان و متعاقب آن دکتر جلیل مختار ؛ برخی از طرفداران دیگر کاندیداها در آن مقطع در خور فهم و شخصیت خود اقدام به انتشار شایعاتی با محوریت ناپاک بودن آرای دو کاندیدای پیروز نمودند که آن بداخلاقی ها در حافظه ی مردم آبادان موجود است.

با عنایت به شناختی که از دکتر عامر کعبی داریم ایشان را فردی مستقل و متعهد می شناسیم و قطعا ایشان نخواهد گذاشت که جایگاه مردمی اش دستخوش مصادره شدن به نفع جریانی خاص بشود.

عده ای با تمسک به اظهار نظر ایشان در خصوص توافق‌نامه FATF و لزوم هوشیاری دولت ؛ و نقش مهم نظارتی مجلس بر این توافق نامه یا هر موضوع دیگری که عزتمندی و قوام انقلاب اسلامی را متزلزل سازد بر آن شدند که از وی چهره ای غیر مستقل به نمایش بگذارند که پاسخ قاطع ما به این دسته آن است که اگر احساس مسوولیت داشتن در قبال امورات جاری کشور چه در بعد سیاست داخلی یا خارجی تعیین کننده ی جناج و جناح بندی باشد ؛ بی تفاوتی در برابر این امور و وکیل الدوله بودن در کدام جناح سیاسی قرار می گیرید؟

اخیرا در انتخاب شهردار آبادان نیز شایعاتی در جامعه راه انداخته اند کانه دکتر عامر کعبی ؛ اقدام به انتخاب مهندس محمد حویزاوی به سمت شهرداری آبادان نموده است که باید در این زمینه به صراحت تمام گفت که این ادعا هدفی جز تحقیر شورای اسلامی شهر آبادان ندارد چرا که همگان مستحضرند که آقای حویزاوی با رای قاطبه ی شورا به این سمت برگزیده شد و در پاسخ به کسانی که مدعی هستند که اعضای شورا تحت تاثیر دکتر عامر کعبی بوده اند باید با صدای بلند گفت که اولا آبادان سه نماینده دارد ؛ در ثانی اعضای فعلی شورای شهر آبادان سه سال پیش به این سمت انتخاب شده اند در حالی که دکتر عامر کعبی تنها چهار ماه است که نماینده مردم است آن هم برای نخستین بار. و پیش از این در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و چندین دانشگاه معتبر دیگر مشغول تدریس و پرورش دانشجویان خود بوده است و کسی بیاد ندارد که ایشان درگیر مسائل جناح های سیاسی جامعه بوده باشد.

دکتر عامر کعبی اینک نماینده ی قاطبه ی مردم آبادان است و آرای خود را نیز از ساکنان همین حوزه اخذ نموده و یقینا مرعوب تخریب های گاه و بی گاه موجود نخواهد شد و به عهدی که با مردم آبادان و اروندکنار و چوئبده بسته است پایبند خواهد ماند.

رسانه اجتماعی اروندپرس نه از سر حمایت بی چون و چرا که از جهت نقد واقع و ارزشمند تحولات جامعه به منتقدان بی انصاف می گوید که به برکت رای پاک مردم آبادان ؛ اروندکنار و چوئبده ؛ هر سه نماینده ی فعلی آبادان آقایان عامر کعبی ؛ جلیل مختار و غلامرضا شرفی در کنار هم ؛ با مشورت هم و مشترکا به وظایف نمایندگی خود که همانا قانون گذاری ؛ پیگیری و نظارت هست مشغولند و قطع به یقین در فرصتی بیشتر ؛ مردم و جامعه از خدمات این عزیزان بهره ی محسوس خواهند برد.

رسانه اجتماعی اروندپرس