۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  695
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  31500
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
دست‌نشان:نمی‌خواهم امسال تنمان برای ماندن در لیگ بلرزد
کد خبر : 7012۰۸ | در تاريخ : تیر ۸, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱۲:۱۵ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

سرمربی تیم فوتبال صنعنت نفت آبادان گفت:به شخصه از خودم انتظار دارم طوری در لیگ بازی کنیم که تا هفته آخر تن‌مان برای ماندن در لیگ نلرزد.

نادر دست‌نشان در خصوص آخرین شرایط صنعت نفت آبادان بعد از برپایی اردو در شهر آلاشت اظهار داشت: ما در ارتفاعات حدود ۵ روز با بازیکنان تمرین سنگینی را پشت سر گذاشتیم و حالا به ساحل دریا آمده‌ایم و ۸ روز هم در اینجا تمرین کرده و سپس به آبادان باز خواهیم گشت.

نادر دست‌نشان

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش اردوی خارجی نخواهد داشت، گفت: من از باشگاه خواسته‌ام اگر امکانات وجود داشته باشد چند بازی تدارکاتی در خارج از کشور داشته باشیم ولی اگر این شرایط فراهم نشد این مسابقات را در ایران و در شهرهای مختلف برگزار خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیمش گفت: ما در ایران به دنبال یک هافبک میانی باتجربه هستیم که مذاکراتی هم صورت گرفته و در خط حمله نیز به دنبال یک مهاجم هدف خواهیم بود. باشگاه در حال مذاکره با این نفرات است و از طرفی به دنبال جذب یک مدافع وسط هستیم تا جانشین حنیف عمران‌زاده شود.

دست‌نشان همچنین در خصوص دلایل انصراف عمران‌زاده از حضور در آبادان گفت: متاسفانه ما با عمران‌زاده قرارداد امضا کردیم اما او مصاحبه کرده و از حضور در نفت آبادان عذرخواهی کرده است. ظاهرا او مشکلات خانوادگی و بیماری مادرش را دارد و مسئولیتش با باشگاه نفت آبادان است. بازیکنی که نمی‌خواهد با عشق و علاقه به اینجا بیاید و وقتی از نظر روحی مشکل داشته باشد از نظر من نمی‌تواند به تیم کمک کند.

وی در خصوص اینکه آیا هنوز طالب‌لو و منوچهری گزینه‌های صنعت نفت هستند یا خیر، گفت: حضور این ۲ بازیکن در تیم ما منتفی نشده و هر دو نفر مدنظر ما هستند.

دست‌نشان در پاسخ به این سؤال که آیا برای جایگاه صنعت نفت قولی به مسئولان این باشگاه داده است یا خیر، گفت: هدف اصلی تیم ما بقای صنعت نفت است و دوست داریم با قدرت در لیگ بمانیم و این موضوع استارتی باشد برای صعود به مراحل بالاتر. من به شخصه از خودم انتظار دارم طوری در لیگ بازی کنیم که تا هفته آخر تن‌مان برای ماندن در لیگ نلرزد. سعی من این است که نفت را در لیگ نگه دارم و شرایط خوبی در جدول داشته باشیم.