۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  700
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  31505
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
خلیل جنامی : انصراف حویزاوی رسما وصول نشده است
کد خبر : 8262۱۶ | در تاريخ : شهریور ۱۶, ۱۳۹۵ | ساعت : ۲:۵۱ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

عضو شورای شهر آبادان با اشاره انصراف شهردار منتخب آبادان از کار در این سمت گفت:‌ پیامک آقای حویزاوی در خصوص انصراف از قبول شهرداری به منزله انصراف قطعی نیست؛ برای انصراف باید نامه رسمی به شورای شهر آبادان وصول شود و در جلسه‌ای رسمی این موضوع به رای گذاشته شده و تصمیم گیری شود که شورا با این انصراف موافقت کند یا خیر.

 خلیل جنامی

خلیلی  جنامی اظهار کرد:‌ به دنبال برخی مخالفت‌ها با انتخاب آقای حویزاوی به عنوان شهردار آبادان، یکی از اعضای شورا پیامکی از طرف ایشان مبنی بر انصراف از قبول سمت شهرداری آبادان دریافت کردند.

وی با بیان این‌که شهردار منتخب آبادان هنوز در شهرداری آغاز به کار نکرده است، افزود:‌ پس از انتخاب آقای حویزاوی به عنوان شهردار منتخب در شورا، ایشان مورد بی‌مهری برخی دوستان در شورا و بیرون از شورا قرار گرفت و مخالفان حرف‌هایی درباره وی زدند که در نهایت آقای حویزاوی از این موضوع متاثر شده و این پیامک را به یکی از اعضای شورا فرستاده است.

جنامی ادامه داد: این پیامک به منزله انصراف قطعی نیست بلکه برای انصراف باید نامه رسمی به شورای شهر آبادان وصول شود و در جلسه‌ای رسمی این موضوع به رای گذاشته شده و تصمیم گیری شود که شورا با این انصراف موافقت کند یا خیر.

وی گفت:‌ هر چند آقای حویزاوی گزینه مورد نظر برخی از اعضای شورای شهر نبود ولی برخلاف میلشان به هر حال به وی رای دادند با این حال پس از آن، مخالفت‌ها با ایشان ادامه داشت.

عضو شورای شهر آبادان اظهار کرد:‌ در این شرایط هنوز انصراف شهردار منتخب آبادان به طور رسمی وصول نشده و تصمیم‌گیری در این زمینه به تشکیل جلسه رسمی شورا موکول خواهد شد.

وی افزود: از آنجا که شورای شهر آبادان به دلیل برگزار نشدن انتخابات هیات رییسه، اکنون رییس و هیات رییسه ندارد؛‌ جلسه بعدی شورا باید با هماهنگی و از سوی فرماندار آبادان تشکیل شود که این جلسه احتمالا جمعه یا شنبه برگزار خواهد شد.

جنامی گفت:‌ در حال حاضر آقای حسین زال‌بهبهانی سرپرست شهرداری آبادان است؛ ۱۹ شهریورماه اولین دوره سه ماه سرپرستی شهرداری آبادان پایان می‌یابد و اگر حکم آقای حویزاوی ابلاغ نشود، سرپرستی برای یک دوره دیگر ادامه خواهد یافت.

وی اظهار کرد:‌ پروسه انتخاب و تایید شهردار به طور طبیعی طول می‌کشد؛ آقای حویزاوی ۲۲ تیرماه امسال با رای اعضای شورای شهر به عنوان شهردار آبادان انتخاب شد ولی به دلیل صادر نشدن حکم ایشان،‌ هنوز در شهرداری آغاز به کار نکرده است.