۳۱ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۷:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1725
 • بازدید دیروز :

  5080
 • بازدید این هفته :

  24080
 • رتبه الکسا :

  25456
ImageWeek
حنیف را نفتی بدانید
کد خبر : 6991۰۶ | در تاريخ : تیر ۶, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱:۱۹ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

سرمربی مازندرانی نفت آبادان گفت: حنیف عمران زاده از عصر روز دوشنبه در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد.
۱۳۹۳۲۲۸۴۷۹
دست نشان در رابطه با حرف و حدیث های به وجود آمده درمورد اختلاف کاپیتان این تیم با حنیف عمران زاده گفت: برای من بسیار جالب است که پیش از شروع بازی ها، حاشیه سازی برای ما را شروع کردند، پس از آمدن حنیف به نفت، جز سلام و علیک و ذکره خاطره من چیز دیگری از رابطه حسن هوری و حنیف عمران زاده ندیدم، این دو مدت هاست با یکدیگر رفاقت دارند و خنده دار است که می گویند با یکدیگر جر و بحث کردند و حنیف قهر کرده است.
حضور نیافتن  حنیف در تمرینات نه قهر بوده و نه حضور در تیم دیگر، او از عصر روز دوشنبه در تمرینات حاضر خواهد شد و حنیف را نفتی بدانید.
دست نشان در رابطه با اردوی پیش فصل تیمش گفت: در سوادکوه اردوی خود را برپا کردیم و در ارتفاق ۲۶۰۰ متری به تمرینات هوازی و قدرتی می پردازیم و به امید خدا از روز سه شنبه نیز به ساحل دریا می رویم تا تمرینات بدنسازی خود را تکمیل کنیم.
نادر دست نشان در رابطه با هدف نفتی ها در لیگ شانزدهم گفت: ما با برنامه هایی که به باشگاه دادیم به دنبال این هستیم تا بتوانیم در پایان لیگ به رتبه تک رقمی برسیم.

اما حنیف عمران زاده در گفتگو با دی اسپرت چیزی دیگر گفته. وی گفته است:در ابتدا جا دارد از مدیرعامل، سرمربی و هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عذرخواهی کنم و به خاطر اینکه آنها به من پیشنهاد همکاری دادند، از آنها ممنون هستم.

وی افزود: با وجود اینکه یکی، دو پیشنهاد دیگر به دستم رسیده بود، اما قرارداد خوبی از لحاظ مالی با این باشگاه امضا کردم، ولی متأسفانه به دلیل مشکل شخصی که عمده آن به بیماری مادرم برمی‌گردد، نمی‌توانم فصل آینده در خدمت این تیم باشم.

وی تأکید کرد: طی چند روز گذشته تصمیم داشتم در اردوی صنعت نفت حاضر شوم، ولی پیگیری درمان مادرم، این اجازه را به من نداد و به دلیل اینکه نمی‌توانم در شرایط سخت فعلی دور از خانواده و مادرم باشم، ‌به همین علت نمی‌توانم در خدمت باشگاه بزرگ صنعت نفت هم باشم.مهمترین دغدغه این روزهای من پیگیری وضعیت مادرم است و به همین عات طی روزهای گذشته اصلا به چیزی غیر از این موضوع فکر نمی کردم.مطمئنا اگر در تمرینات نفت هم حاضر می شدم تمرکز کافی نداشتم چون تمام فکرم پیش مادرم بود.

عمران زاده در پایان گفت:جا دارد از همین‌جا بازهم از آقای عیسی زاده مدیر عامل باشگاه و همچنین نادر دست‌نشان که اتفاقاً همشهری و استاد من هم هست تشکر کرده و امیدوارم آنها شرایط من را درک کنند.