۲۸ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۱:۴۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1740
 • بازدید دیروز :

  4495
 • بازدید این هفته :

  34220
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
حذف سپاهان در خانه توسط آبادانی ها
کد خبر : 11607۱۷ | در تاريخ : شهریور ۱۷, ۱۳۹۶ | ساعت : ۱۲:۳۷ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

نفت آبادان در مسابقه ای که چندین بار به خاطر خرابی نورافکن های ورزشگاه متوقف شد، توانست با گل مگنو باتیستا به برتری برسد و صعودی قابل توجه داشته باشد.
سپاهان و نفت آبادان در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که هردو تیم امیدوار به صعود به دور بعدی بودند. در این بین نفتی ها در این بازی به چند بازیکن اصلی خود استراحت دادند و به نظر می رسید چندان تمایلی به ادامه جام حذفی ندارند. از سوی دیگر سپاهان می خواست اولین پیروزی خانگی در این فصل را جشن بگیرد اما باز هم در این مسیر موفق نشد.

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی/ پنجشنبه ۱۶ شهریورماه ۱۳۹۶/ ساعت ۱۸:۴۵
ورزشگاه نقش جهان اصفهان/تماشاگر: حدود ۶ هزار نفر
داور: پیام حیدری
کمک ها: مهدی عالی قدر و مهدی الوندی
داور چهارم: امید جمشیدی

سپاهان اصفهان: لی اولیویرا، حسن جعفری، عزت الله پورقاز، ژایرو رودریگوئز، سعید آقایی، شاهین ثاقبی، میلاد سرلک، مهرداد محمدی(۷۲- حسین پاپی)، ساسان انصاری،جلال علی محمدی و مروان حسین سرمربی: زلاتکو کرانچار

نفت آبادان: داود نوشی صوفیانی، مسعود ابراهیم زاده، مرتضی اسدی، علی عبداله زاده، محسن حمیدی، مگنو باتیستا، زبیر نیک نفس، کرار جاسم(۸۵- مسلم مجدمی)، محمد شادکام، رضا جبیره(۶۲- حسین ساکی) و محمدامین درویشی(۵۷- آگوستو سزار)سرمربی: فراز کمالوند

اخطار ژایرو رودریگوئز(۴۱) و (۷۹) حسن جعفری(۸۴) شاهین ثاقبی(۹۰+۱) از سپاهان
مسلم مجدمی(۸۹) از نفت آبادان

اخراج محمدزیبر نیک نفس(۶۴) از نفت آبادان
رودریگوئر بازیکن سپاهان در دقیقه ۷۹ با دریافت اخطار دوم از زمین بازی اخراج شد.

شرح بازی:
سپاهان که قصد داشت طلسم پیروز نشدن در ورزشگاه نقش جهان را بشکند، بازی را هجومی آغاز کرد. بازیکنان طلایی پوش میزبان تلاش زیادی کردند تا به گل برسند و در سوی دیگر نفت آبادان بیشتر چشم به ضدحملات سریع و البته ضربات ایستگاهی پشت محوطه جریمه داشتند. ارسال های بی نقص کرار از دقایق ابتدایی شروع شد و روی یکی از همین توپ ها هم به گل رسیدند. در ادامه سپاهان برای رسیدن به گل تساوی به آب و آتش زد اما دفاع فشرده نفتی ها و البته بی دقتی مهاجمان سپاهان مانع از بازشدن دروازه تیم آبادانی شد.
توقف های مکرر بازی در نیمه دوم تا حدی از هیجان مسابقه کاست؛ با این وجود در اوایل نیمه دوم بازی متعادلی را شاهد بودیم. دقایق پایانی اما متعلق به سپاهانی ها بود. آنها توپ های زیادی را روی دروازه نفت ارسال کردند ولی در رسیدن به گل ناکام ماندند تا شکست تلخی را در نقش جهان تجربه کنند.

شرح گل:
یک بر صفر نفت آبادان(مگنو باتیستا): در دقیقه ۹ مسابقه تیم نفت آبادان صاحب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه شد. کرار جاسم پشت توپ ایستاد و ضربه خوبی زد. لی اولیویرا به طور ناقص توپ را دفع کرد اما در ریباند مگنو باتیستا صاحب توپ شد و با یک بغل پا دروازه سپاهان را گشود.