۱۲ فروردین ۹۷ ، ساعت ۰۳:۴۹
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

 • بازدید امروز :

 • بازدید دیروز :

 • بازدید این هفته :

 • رتبه الکسا :


  Warning: simplexml_load_file(): http://data.alexa.com/data?cli=10&url=arvandpress.ir:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home2/arvandpress/public_html/wp-content/themes/ArvandPress/header.php on line 95

  Warning: simplexml_load_file(): Okay in /home2/arvandpress/public_html/wp-content/themes/ArvandPress/header.php on line 95

  Warning: simplexml_load_file(): ^ in /home2/arvandpress/public_html/wp-content/themes/ArvandPress/header.php on line 95
  Not Available
ImageWeek
جشنواره طلایی اروند ؛ منافع شخصی و توهین به شعور مردم !
کد خبر : 13153۱۱ | در تاريخ : اسفند ۱۱, ۱۳۹۶ | ساعت : ۱:۴۳ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

جشنواره طلایی اروند در حالی در ابادان و خرمشهر و بعبارتی منطقه ازاد اروند برگزار شد که جز اعتراض به چهارتا گروه دوره گرد بندری خوان و نیز آن ویدیوی زن جو گرفته که موجب عکس العمل برخی و نصب یکی دو بنر اعتراضی شد ( که البته ظاهرا آن سوء تفاهمات!!! بعدا برطرف شد) هیچ اتفاق قابل ذکری صورت نگرفت.

جشنواره که تمام شد ؛ گروه های هنری و هنرمندان بومی آبادان و خرمشهر همگی مدعی شدند که موقع تسویه حساب مبالغی کسر گردیده که علت را از سوی دست اندرکاران آن جشنواره طلایی!!! کمبود و کسری بودجه اعلام نمودند.

اما امروز پنجشنبه تعدادی سند و فاکتور در فضای مجازی منتشر شده که گویای اتفاقات عجیب و غریبی است. مبالغ درج شده در این فاکتور و سندها بگونه ای است که حتا یک فرد تازه وارد به امور برپایی مراسمات شو و جُنگ هم متوجه می شود که این ارقام اصلا واقعی نیستند. مثلا پرواز دادن ۲۴۰ هزار عدد بادکنک در مدت برپایی جشنواره اروند طلایی چگونه ۵۰ میلیون تومان آب خورده است؟! و یا بابت نور افشانی در دو شهر آبادان و خرمشهر چگونه سند ۱۰۰ میلیون تومانی زده شده و دقیقا ذکر شده که بابت هر اجرا ۵ میلیون تومان!!

اینها تنها نمونه هایی از این هزنه کردها است که طبق قرار اتاق اصناف آبادان باید تامین میکرده است اما در همین سندها و فاکتورها به موردی بر می خوریم که مدیرعامل سازمان عریض و طویل و البته آزاد اروند دستور پرداخت ما به تفاوت عناوین برنامه های اضافه شده را به مبلغ ۵۷۵ میلیون تومان را نیز به رییس امور مالی اش داده است.

اینها در حالی است که سازمان منطقه آزاد اروند که در پرداخت حق و حقوق خیلی ها از جمله پرداختن به امور فرهنگی و هنری هنرمندان آبادانی و خرمشهری اجحاف می کند و آب از دستش نمی چکد چگونه  مبالغ هنگفتی خاصه خرجی می کند؟
براستی مدیران سایه در منطقه از هفت دولت آزاد اروند چه کسانی هستند؟
آیا از بدهی های منطقه آزاد اروند به بدنه شهرهای آبادان و خرمشهر کسی باخبر است؟
آیا این جشنواره و دیگر آتشواره هایی که توسط دلال ها و لابی گران اتفاق می افتد هیچ ارتباطی با انتخابات بعدی مجلس شورای اسلامی ندارد؟
آیا خرید تجهیزات به روز کامپیوتری و گرافیکی و ایضا ساختمانی که بعدها بیشتر درباره اش خواهیم شنید صرفا برای یک جشنواره یکماهه بوده و یا قراره ماندگار باشد؟
صورت هزینه ها را دیدم.
فقط دیدم و هنوز دارم بالا پایینشون می کنم و چقدر کد دریافت کردم. کدهایی که متاسفانه به حیثیت فروشی برخی منجر شده است.
کسی پیدا بشود و بگوید اینجا چه خبر است.

مهرداد معماری

رسانه فرهنگ و هنر اروند