۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  695
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  31500
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
جدول پخش نمایش های جشنواره تئاتر خوزستان
کد خبر : 8415۲۴ | در تاريخ : شهریور ۲۴, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱۱:۵۷ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

لیست پخش نمایش ها در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خوزستان به شرح ذیل می باشد.

به گزارش اروندپرس ؛ 
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۹۵ در نخستین روز این جشنواره نمایش ‘سیاه و سفید’ به نویسندگی حسین پاکدل و کارگردانی محمد نادرپور از دزفول ساعت ۱۸ در پلاتو استاد حیاتی و نمایش ‘گرای صفر درجه، نیم درجه به سمت خدا’ به نویسندگی و کارگردانی سیدمنصور ناصری از اهواز ساعت ۱۹:۳۰ در تالار آفتاب اجرا می شود.
۳۹۹۹۲۰_orig

در دومین روز از جشنواره نیز نمایش ‘پای عشق’ به نویسندگی و کارگردانی ندا اعتمادی کیا از آبادان ساعت ۱۶ در تالار آیینه، نمایش ‘ فینیش’ به نویسندگی و کارگردانی فواد رابحی از خرمشهر ساعت ۱۸در پلاتو استاد حیاتی و نمایش ‘پسر عموها’ به نویسندگی عبدالرضا سواعدی و کارگردانی امیر زبیدی از بندر امام خمینی(ره) ساعت ۱۹:۳۰ به صحنه می رود.

همچنین شنبه ۲۷ شهریور ۲ نمایش ‘مثل سرب، مثل ستاره’ به نویسندگی حمیدرضا بیدخام و کارگردانی سیداسماعیل سخایی از بهبهان و نمایش ‘سرنوشت نا به هنگام زنی که مدام می خندید’ به نویسندگی و کارگردانی سیاوش عالی پور از اهواز اجرا می شود.

در چهارمین روز این جشنواره نیز نمایش ‘لوتوس خواران’ به نویسندگی محمدرضا حق رو و احسان ایمانی زاده و کارگردانی یاسین پارسامنش از بهبهان ساعت ۱۶ در تالار آیینه و نمایش ‘اسپرسو’ به نویسندگی ایوب بختیاری و نبراس میرابیان و کارگردانی ایوب بختیاری از اهواز ساعت ۱۸ در پلاتو استاد حیاتی به اجرا درمی آید.

آیین پایانی و پنجمین روز این جشنواره ۲۹ شهریور ۹۵ ساعت ۱۸در تالار نفت اهواز برگزار می شود.
همچنین در همه روزهای جشنواره کارگاه های آموزشی ساعت ۱۰ در پلاتو استاد لاریان و جلسات نقد و بررسی ساعت ۲۲ در کافه تئاتر برگزار می شود.

داوری بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خوزستان را آرش دادگر، مهران امام بخش و وحید لک بر عهده دارند و کارشناسی جلسات نقد و بررسی این دوره از جشنواره را محمد شعله سردی انجام می دهد.