۰۵ آذر ۹۷ ، ساعت ۱۱:۵۵
تنزّل رتبه ی نمایندگان آبادان به شهروند معمولی
کد خبر : 13400۲۹ | در تاريخ : شهریور ۲۹, ۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۵۳ ق.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

آبادان سه نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که تا به امروز نه تنها خیری از این فرصت نصیب ما مردم نکرده اند که مسبب بسیاری آسیب ها نیز شده اند.

نمایندگان آبادان را به معنای واقعی باید به سه جزیره مجزا و جدا از هم تشبیه کرد.جزیره هایی که هر یک بدنبال سهم خواهی بیشتر از مواهب دریای خود هستند.

نمایندگان سه گانه ی آبادان از کمترین ارتباط با اقشار حوزه ی اندیشه ؛ اهل قلم ؛ تحصیلکرده و در مجموع « خواص » برخوردارند.

شاید بد نباشد سری به دفتر مثلا مشترک آقایان کعبی ؛ مختار و شرفی بزنید تا از نزدیک ببینید که نگاه مراجعه کنندگان به آنان از چه نوعی است. به جرات می گوییم که قاطبه ی نزدیک به همه ی مراجعات به دفاتر نمایندگان آبادان به ترتیب برای : کمک نقدی ؛ هزینه های درمان ؛ و معرفی برای اشتغال می باشد.

در اینکه عمده مشکل آبادان – با نهایت تاسف و تاثر – فقر است و فقر ؛ اما پرسش قابل طرح این است که اشغال کنندگان سه صندلی مردم آبادان در مجلس چه گلی بر سر این شهر زده اند جز آن با حصار کشی در شهر و تقسیم خودخواهانه ی شهر بر سه ؛ آبادان فقیر و محتاج و فاقد امکانات یک شهر معمولی را به ورطه ی یارکشی های خود و اذناب و ابئاب جمعی خود کشانده اند؟

معتقدیم که هر سه نماینده ی فعلی آبادان از روبرو شدن با اصحاب اندیشه و فکر وحشت دارند وگرنه چه دلیلی دارد که هر سه آهسته می آیند و آهسته می روند تا مبادا گربه ای شاخشان نزند!!!

ما به نتایج انتخاباتی که نام این سه تن از صندوق هایش درامده احترام می گذاریم اما امیدواریم که در انتخابات بعدی ؛ آرای خاموش نیز به میدان بیایند تا دیگر شاهد انتخابات حداقلی ۳۰ یا ۴۰ درصدی مشارکت کنندگان در انتخابات نباشیم و این را بدانیم که هر چقدر میزان مشارکت پایین تر باشد احتمال خرید آرای مردمی نیز بیشتر است.

 

کانال شهروند خبرنگار آبادان

http://t.me//abadan_khabarnegar