۲۸ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۱:۴۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1735
 • بازدید دیروز :

  4495
 • بازدید این هفته :

  34215
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
بازدید فرمانده لشکر ولیعصر (عج) خوزستان از وضعیت کشاورزی چوئبده
کد خبر : 7746۲۱ | در تاريخ : مرداد ۲۱, ۱۳۹۵ | ساعت : ۸:۴۹ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

تلاش جهت فراگیر کردن اقتصاد مقاومتی در منطقه از جمله اهداف سپاه می‌باشد.

نخل-در-آبادان

سردار حسن شاهوار پور فرمانده لشکر ولیعصر (عج) خوزستان به دنبال انجام عملیات لایروبی که توسط این ارگان در چوئبده با نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی انجام میشود، از وضعیت کشاورزی چوئبده بازدید کرد و گفت: در سال ۹۵ که به فرموده مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل می‌باشد باید تلاش مضاعف کنیم تا اقتصاد مقاومتی را فراگیر کنیم.

وی افزود:  در مجموعه سپاه طرح هایی هست که توسعه تولیدات بومی مثل تولید مرغ خانگی، ماهی، تولید محصولات کشاورزی و تولیداتی که بتواند در رقابت با واردات خودش را در عرصه اقتصاد نشان بدهد، که انجام این کار را به جد دنبال می کنیم.

فرمانده لشکر ولیعصر (عج) همچنین در زمینه ارائه تسهیلات به کشاورزان در مورد صنایع کوچک جانبی گفت: کشاورزانی که برای توسعه فعالیت خود در عرصه کشاورزی و همراستا با اقتصاد مقاومتی در مورد صنایع جانبی کوچک مثل بسته بندی سبزی، خرما و … نیاز به تسهیلات دارند درخواست خود را به سپاه آبادان ارائه نمایند.

سردار شاهوارپور گفت: یک بخش دیگر از اهداف ما رفع بیکاری است ، تلاش می کنیم تا انشاالله بتوانیم با این برنامه ها در این زمینه گام های مهم و اثر بخشی برداریم.

در این بازدید که سرهنگ عساکره؛فرمانده سپاه آبادان، مسئولین مدیریت جهاد کشاورزی آبادان، رئیس شورای شهر چوئبده و کشاورزان فعال منطقه هم حضور داشتند مشکلات پیش روی توسعه کشاورزی در چوئبده مورد مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است در حال حاضر و با همکاری سپاه حضرت ولیعصر اجرای عملیات لایروبی به مقدار ۳۰ کیلومتر در منطقه چوئبده در حال اجرا می‌باشد.