۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1580
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  32385
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
بازارچه دوم بانوان افتتاح خواهد شد
کد خبر : 9293۲۷ | در تاريخ : آبان ۲۷, ۱۳۹۵ | ساعت : ۱۱:۳۶ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

فرماندار ویژه آبادان در نشست با اعضای کمیسیون بانوان: بازارچه دوم بانوان افتتاح خواهد شد.

 

dsc_0303
شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در نشست با اعضای کمیسیون بانوان شهرستان آبادان که ظهر امروز برگزار شد با تسلیت به فرارسیدن ایام اربعین حسینی، اظهار داشت: بازارچه ی دوم بانوان برای حضور بیشتر زنان شهرستان آبادان در حوزه هنر و اقتصاد افتتاح خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان شهبازی با اشاره به اینکه نشست های بانوان مبنایی برای انجام حرکت های مهم می باشد، اظهار داشت: بانوان آبادان با اتحاد و همبستگی می توانند به نتایج خوبی دست یابند، تأسیس بازارچه ی بانوان، خانه ی بانوان و نهادهای حمایتی،فعالین رسانه و سازمان های مردم نهاد، نشان دهنده ی سیاست استمراری دولت تدبیر وامید در خصوص حضور مؤثر بانوان در سطح اجتماع است.
وی ادامه داد: دستگاه ها و مدیران اجرایی در پروژه های تعریف شده حتماً پیوست حضور بانوان را مد نظر دارند.
شهبازی با اشاره به اهمیت جنوب غرب استان «آبادان و خرمشهر» برای دولت تدبیر و امید، بیان داشت: سفرهای متعدد وزرا و مدیران کشوری به این منطقه نشان از اهمیت بخشی دولت برای این نقطه از کشور دارد.
فرماندار ویژه آبادان، خواستار حضور حداکثری و چشمگیر بانوان در فعالیتهای جمعی خانه ی بانوان این شهرستان شد و تصریح کرد:راهبرد ما حضور حداکثری بانوان در سطح جامعه است. برای حمایت از این حضور نیز بازارچه دوم بانوادن هم مکان یابی شده است و امیدواریم امسال به سرانجام برسد. می بایست جلسات و نشست های بانوان به صورت مستمر برگزار شود. قطعاً بنده به عنوان نماینده ی حاکمیتی دولت در منطقه از هر اقدام مثبت بانوان که در جهت پویایی و شکوفایی جامعه صورت پذیرد، با جدیت حمایت خواهم کرد.
فرماندار ویژه آبادان ابراز امیدواری کرد، بانوان آبادان در حوزه های مختلف نظیر کانون وکلا، هیئت علمی دانشگاه و حقوق شهروندی حضور خود را بیش از پیش نشان دهند.
شهبازی در خصوص انتخاب مدیریت جدید آموزش و پرورش از بین بانوان، تأکید کرد:فرد انتخاب شده، بانویی تحصیلکرده و مناسبی است که از سوی دولت روحانی انتخاب و حکم خود را گرفته است. انتظار داریم بانوان آبادانی با همراهی و همگرایی ایشان را یاری رسانند، تا بتواند نقش خود را در این عرصه ی مهم به خوبی ایفا کند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در پایان تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی، ثانیه ای برای خدمت به مردم جا نخواهد گذاشت. استحقاق مردم آبادان با توجه به وجود سه نماینده ی مجلس، سازمان منطقه ی آزاد، بنادر مختلف، گمرکات و … بیشتر از این می باشد.
شایان ذکر است در این نشست اعضای کمیسیون بانوان شهرستان آبادان که در حوزه های مختلف فعالیت دارند، گزارش عملکرد و برنامه های خود را به اطلاع شهبازی رساندند.