۲۹ شهریور ۹۶ ، ساعت ۰۴:۳۵
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1580
 • بازدید دیروز :

  2960
 • بازدید این هفته :

  32385
 • رتبه الکسا :

  29355
ImageWeek
باج بگیران ؛ منطقه آزاد اروند را سرکیسه نکنند
کد خبر : 11308۲۸ | در تاريخ : تیر ۲۸, ۱۳۹۶ | ساعت : ۱۰:۴۱ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

همین که بحث تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند میشود عده ای دلشان میلرزد! خود شما باج و خراجتان از کجاست؟ آیا طرح پرسش فقط حق شماست و فقط نماینده بایستی پاسخگو باشد؟

در روزهای اخیر که بحث تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد اروند از سوی دکتر عامر کعبی مطرح شده است عده ای فرار رو به جلو کرده اند و در اقدامی عجیب گارد تهاجمی به خود گرفته اند.
گویی شفافیت مالی و پاسخگویی مدیران مناطق آزاد که سوی نماینده مردم برای پیگیری مطالباتشان مطرح شده است به مذاقشان خوش نیامده و شفافیت مالی و جابجایی رقم های میلیاردی که سالهاست مردم محروم آبادان و خرمشهر از منافع آن بی بهره اند برایشان تابو و خط قرمز است.
این که سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص بومی نبودن برخی مدیران میانی و نیز عدم شفافیت مالی اش بایستی پاسخگو باشد مطالبه زیادی است؟
این که سازمان عریض و طویل و پرزرق و برق منطقه آزاد اروند با ابزار تبلیغاتی و رسانه ای کاملا وابسته بخود که اتفاقا از قبل همین شیرین کاری ها صاحب دفتری در تهران شده و مجوزهای متعدد نشریه های مختلفی چون مناطق آزاد و میدان دیگر جایزه و شیرینی این خوش خدمتی هاست را بایستی شفاف کرد مطالبه زیادی است؟ مردم حق ندارند بدانند شما چگونه صاحب رانت شدید؟
این که مردم باید بدانند سازمانی بدین بزرگی چه خدماتی به مردمان محرومش داده است و آیا مردم از عملکرد این سازمان رضایت دارند؟
از چه احساس خطر کردید که اینگونه واکنش سریع نشان دادید؟
قصد تهاجم و پاسخ بدین فرار رو به جلو به رسانه به اصطلاح مستقل را نداشتم اما ای کاش همین رسانه با شفافیت پاسخ میداد که دلیل تغییرات ناگهانی و سینوسی خود این رسانه در تبدیل شدن به بوق تبلیغاتی منطقه آزاد اروند و انتشار مصاحبه های گاه و بیگاه از مدیران منطقه آزاد ارتباطی با ترک گفتن یاران قدیمی از این رسانه دارد یا خیر؟

همین که این اخبار و واکنش ها را کنار هم میگذارم بر حقانیت راه و درستی مسیر دکتر عامر کعبی برای برخورد با مافیای سنگین ثروت و قدرت و جرثومه های سنگین اقتصادی که مثل زالو خون مردم محروم آبادان و خرمشهر را میمکند اعتقاد و اعتماد بیشتری میابم.

 1. سهیل گفت:

  سردبیرارجمندپرس اروندسلام
  عزیزدل برادروجدانی خودشمااعتقادداریدکه دکترکعبی می تواندوجنم این کاررادارد.من که درمخیله ام نمی گنجد،این شماواین مردم شکیبای آبادان ببینیم وتعریف کنیم،درموضوع دوم خواهش می کنم بفرماییددرآبادان چندنفرورسانه استقلال دارفعالیت می کند سومین موضوع همین منطقه اروندچندنماینده به مجلس فرستاده است .امیدوارم نترسی وگفته هایم راچاپ کنی.متشکرم

  • سردبیر گفت:

   خواننده و مخاطب گرامی ؛ از ویژگی های رسانه مستقل تضارب آرای منتشر شده توسط همان رسانه است. تلاش داشته ایم که بوق کسی نباشیم و برای کسی هم تره خرد نکنیم. همواره از مخاطبانمان خواسته ایم که مطالبشان را ارسال نمایند و بشرط حفظ شئونات مصرح در قوانین نشر و رسانه ؛ بی هیچ محدودیتی اقدام به انتشار خواهیم کرد.