۰۵ آذر ۹۷ ، ساعت ۱۱:۵۵
آیا آبادان حیاط خلوت مدیران کل استان شده است؟!
کد خبر : 13354۱۳ | در تاريخ : شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۰۰ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

برخی از جریان های سیاسی موجود در شهر که ما بیشتر آن ها را بی مایه و فتیر می دانیم در تلاشند با تمسک به بازی های بچه گانه ی خود که هدفی جز منافع تعدادی لیدر دنیاپرست و جاه طلبشان ندارند با تخطئه کسانی که عاشقانه آبادان را دوست دارند و بی هیچ چشم داشتی در مسیر روشنگری مردم شریف آبادان گام برمیدارند با تخطئه تلاش روشنگران شهر به نیات شوم خود نائل آیند .

سرعت گیر فلکه فرمانداری آبادان چندین ماه به همین شکل است 🔻آبادان شهرداری ندارد!

شهروندخبرنگار؛ برای اعتلای نام زیبای آبادان و جانب داری از حقوق حقه و البته نادیده گرفته شده ی مردم ـ علیرغم گذشت سه دهه از پایان جنگ ـ مصرانه و مقتدرانه به افشای این لابی های فاسد خواهد پرداخت و در این راه پاک امید آن دارد که فرزندان راستین شهر از جمله روحانیت معظم و معزز؛ رزمندگان غیور سال های دفاع مقدس ؛ بسیجیان ولایتمدار ؛ ورزشکاران قهرمان ؛ هنرمندان رشته های مختلف هنری و نخبگان و فرهیختگان شهر به تقاضای ما پاسخ شایسته و بایسته بدهند تا آبادان را ؛ آبادانی ها آباد کنند .

گرچه آبادان عزیز ما از بدو شکوفایی و رونق خود پذیرای همه ی اقوام دوست داشتنی ایران زمینمان بوده است لیکن با گذشت بیش از دو دهه از پایان جنگ و دور نگاه داشتن فرزندان تحصیلکرده و مدیر و مدبر این آب و خاک از اتاق های تصمیم گیری خرد و کلان شهر ؛ وقت آن رسیده که نخبگان شهر ؛ مدیریت شهر را در دست گرفته تا پس از سال ها تجربه ی شکست خورده ی استفاده از نامدیران غالبا غیر بومی ؛ فرزندان شهر ؛ کاری جهادی انجام داده و به شهر سر و سامان بدهند.

آبادان امروز من و تو ؛ زخمی عمیق تر از کمبود اعتبار و پول دارد و آن ضعف مدیریت است. ضعفی که کاملا مشهود است.

در این بین آبادانی ها از فرمانداری محترم و ویژه آبادان می خواهد که توضیح بدهد چرا تا به امروز نسبت به اعلام اسامی مدیران و اداره های کم تحرک آبادان – علیرغم وعده ی داده شده – اقدام نکرده است؟ مگر حجت الاسلام ابراهیمی پور امام جمعه محترم نیز در ششم مهرماه ۹۳ همین تقاضا را ازشما نداشته است؟ بفرمایید به چه علت این مدیران را به مردم معرفی نمی کنید؟

صراحتا اعلام می کنیم که برخی از مدیران کل در مرکز استان ؛ آبادان را حیاط خلوت خود پنداشته اند و کسانی را بعنوان مسوول به این شهر می فرستند که منفعل باشند و بیشتر به درد اوامر غیر اداری شان باشد!

مدل مدیریتی در شهرهای بزرگی چون اصفهان و شیراز بعنوان نمونه های موفق مدیریت جهادی نشان می دهد که مسوولان و مدیران اینگونه شهرها از بین نیروهای خوشنام ؛ شناخته شده ؛ خلاق و مبتکر و آشنا به فرهنگ محلی منطقه انتخاب می شوند ؛ متاعی که در بازارچه ی مدیریت آبادان اگر نگوییم نایاب ؛ کمیاب است.

معتقدیم که مدیر بومی ضعیف به مراتب شوق بیشتری برای خدمت در خانه و کاشانه ی خود دارد چرا که دارای ریشه است و ناگزیر به ارائه خدمت بیشتر است تا مدیران پر قدرتی که لحظه شماری می کنند کی چهارشنبه فرا برسد شال و کلاه کرده به دیار خود بروند!

شهروندخبرنگار به زودی سیاهه ای از مدیران غیر بومی شهر را تهیه و متشر خواهد کرد و مسببان این اوضاع را صرفا مدیران کل نمی داند و هر سه نماینده آبادان در خانه ملت را در بوجود آوردن این محله بر و بیا دخیل می داند.
http://t.me//abadan_khabarnegar

وضعیت نظافت پیاده روی ساختمان شهرداری آبادان در خیابان طالقانی 🔻آبادان شهرداری ندارد

 

وضع فاضلاب شهری در خیابان طالقانی 🔻آبادان ۹۷/۶/۱۱

 

وضع رسیدگی به معابر فلکه فرمانداری آبادان 🔻آبادان شهرداری ندارد