۰۵ آذر ۹۷ ، ساعت ۱۱:۵۵
آنچه دکتر شهبازی فرماندار سابق آبادان در دل نگه داشنته بود! -قسمت دوم
کد خبر : 13299۲۴ | در تاريخ : مرداد ۲۴, ۱۳۹۷ | ساعت : ۱۲:۳۰ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

دکتر عزیزاله شهبازی در مدت ۵ سال حضورش در ساختمان سفید فرمانداری ویژه آبادان بارها به مسوولان شهری آبادان هشدار می داد که بابت عدم حضورشان در جلسات کارگروه های مختلف مدیریتی که مرتبا در فرمانداری آبادان تشکیل می شد برخورد قانونی صورت خواهد داد. وی حتی چند باری در جمع خبرنگاران اعلام کرد که اسامی مدیران متخلف را رسانه ای می کند؛ اتفاقی که هیچ گاه به وقوع نپیوست.

فرماندار سابق آبادان از حیث اخلاق حرفه ای و برخورد قانونی با مدیران کم کار و شاید هم بیکار شهرمان ؛ کم کاری میکرد و همین کم لطفی و استفاده نکردن از جایگاه حاکمیتی خود بود که باعث شد برخی مدیران با طیب خاطر نسبت به حضور و یا حتی اظهار نظر در کارگروه های مخصوص به خود کاهلی و تبلی را پیشه کنند.

دکتر شهبازی در موضوعات شهری زیر به بهانه ی آمار بیکاری در شهر ؛ بارها مورد سوال بنده و سایر مطالبه گران قرار گرفت :

۱-وضعیت کاملا غیربهداشتی محل فروش انواع مرغ زنده ؛ اردک ؛ ماهی ؛ میگو و حتی سگ در خیابان ۴ احمدآباد علیرغم هشدارهای جدی از سوی دامپزشکی آبادان.

۲-عرضه انواع مواد سوختی نطیر بنزین ؛ نفت سفید و کپسول گاز در گوشه و کنار شهر.

۳-عرضه و فروش ماهی در کف خیابان بویژه جنب بیمارستان طالقانی.

۴-حضور و تردد آزادانه ی انواع وانت های باری دست فروش میوه ؛ تره بار ؛ لباس ؛ کفش ؛ لاستیک ؛ تزیینات و باتری اتومبیل ؛ انواع عطر و ادکلن و …. در سطح شهر.

۵-کیفیت پایین نان تولیدی نانوایی ها.

۶-اختلاف فاحش قیمت انواع مواد پروتئینی نظیر گوشت های قرمز و سفید در شهر نسبت به مرکز استان.

۷-تردد انواع مسافرکش های غیر بومی در سطح شهر.

و مواردی دیگر که الان در خاطر نگارنده نیست.

مواردی که ذکر شد هر کدام مسئول و متولی خاص خودش را دارد که در همه ی موارد به دلیل کاهلی و بی اهتمامی شخص فرماندار بعنوان عالی ترین مقام اجرایی در شهر؛ آسیب های جدی متوجه مردم شد.

 

ادامه دارد…….