۲۸ مهر ۹۶ ، ساعت ۱۲:۰۸
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  1060
 • بازدید دیروز :

  8400
 • بازدید این هفته :

  46470
 • رتبه الکسا :

  36235
ImageWeek
آقای شرفی واقعا خبر شیرین یا تلخ ۹۵ را نفهمیدید؟+فیلم
کد خبر : 10356۰۸ | در تاريخ : فروردین ۸, ۱۳۹۶ | ساعت : ۲:۳۵ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

غلامرضا شرفی را سومین نماینده ی آبادان در مجلس دهم می شناسیم. او در رقابتی نزدیک توانست سید محمد مولوی دیگر کاندیدای اصولگرا را شکست دهد و وارد بهارستان بشود.

در دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آبادان ؛ حمایت های بی دریغ نیروهای ارزشی و اکثرا رزمنده ی آبادانی و نیز عامر کعبی منتخب اول آن انتخابات ؛ موفقیت او در مجلس نشینی را تا حدود زیادی هموار ساخت .

شرفی ؛ بیان روانی دارد و معمولا حرفهایش را با کنایه نمیزند و شاید بهتر باشد بگوییم که اصلا دوپهلو حرف زدن را بلد نیست اما اخیرا یکی از سایت های خبری اصولگرا در خوزستان گفتگویی با ایشان منتشر کرده است که به ویژگی های اخلاقی شرفی که اذعان داشتیم خط بطلان می کشد.

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: مردم خوزستان در حالت خوف و رجا در حال زندگی کردن هستند و شادی‌های مردم پیوسته در اضطراب است.

غلامرضا شرفی در گفتگو با خبرنگار رهیاب درباره شیرین‌ترین و تلخ‌ترین خاطره در سال ۹۵ اظهار داشت: زندگی اجتماعی مردم طوری است که نمی‌توان تعیین کرد امروز یا فردا چه خبری شیرین‌ترین و یا چه خبری تلخ ترین خبر سال است.

وی افزود: مردم خوزستان در حالت خوف و رجا در حال زندگی کردن هستند و شادی‌های مردم پیوسته در اضطراب است و حتی برای برطرف شدن مشکلات این مردم یک افق روشن و زمان بندی شده‌ای وجود ندارد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: همه این اتفاقات شرایط ویژه‌ای را برای مردم خوزستان رقم زده است اما به هر حال هرجا که نقطه امیدی برای مردم باز شده است، مردم به آینده خوشبین شده‌اند.

وی با بیان اینکه عدم تحق وعده‌ها ترسی در دل مردم انداخته است، بیان کرد: محقق نشدن وعده‌ها ترس مردم خوزستان از آینده را بیشتر کرده است.

آیا وقعا شما بعنوان نماینده در مجلس شورای اسلامی که علی الظاهر به امور روز نیز باید آشنایی داشته باشد ؛ نمی توانید از بین آن همه حوادث تلخ و شیرین سال گذشته ؛ تلخ ترین و شیرین ترینشان را انتخاب نمایید تا رهیابیون ناچار نشوند ؛ به کام خود تیتر بزنند؟

آیا وقتی درخصوص سواحل مکران و اروند فایل صوتی خود را برای اروند پرس ارسال کردید و آن را دستاوردی بزرگ و شیرین توصیف کردید ؛ اشتباه کردید وگرنه شیرین هم نبود؟

آیا شما بعنوان یک نماینده اینگونه به مردم حوزه انتخابیه خود دلگرمی و امید می دهید؟ بد نمی دانیم که بخشی از فیلم تبلیغاتی خود را مرور کنید که چگونه مردم را به داشتن امید آن هم در سایه انتخاب شما بعنوان نماینده آبادان فراخوانده بودید.( فیلم مربوطه در ادامه این خبر منتشر شده است)

امیدواریم اگر نقدی بر خبر رهیاب دارید ما را هم بی خبر نگذارید وگرنه گلایه های ما از غلامرضا شرفی پابرجا خواهد بود.

رسانه اجتماعی اروندپرس