۲۷ مرداد ۹۶ ، ساعت ۰۸:۱۲
آمار سایت
 • کاربران آنلاین :

  0
 • بازدید امروز :

  313
 • بازدید دیروز :

  739
 • بازدید این هفته :

  7932
 • رتبه الکسا :

  23882
ImageWeek
آغاز طرح جامع گردشگری با همکاری شرکت اسپانیایی
کد خبر : 8106۰۸ | در تاريخ : شهریور ۸, ۱۳۹۵ | ساعت : ۲:۰۶ ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

به گزارش سازمان منطقه آزاد اروند، طرح جامع گردشگری از سوی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، بزودی اجرا خواهد شد که مدیر بخش گردشگری سازمان با ارئه توضیحاتی، چگونگی اجرای این طرح را توضیح داد.

مهدی اسدیان

مهدی اسدیان در این خصوص اظهار کرد: طرح جامع گردشکری در منطقه آزاد اروند پس از یک سال بررسی و اخذ نظرات کارشناسان، به مرحله انتخاب شرکت‌های بین‌المللی برای طراحی این طرح رسیده تا همکاری لازم را در این خصوص با سازمان منطقه آزاد اروند داشته باشند.

وی افزود: در ادامه این روند و مذاکره برای تعیین شرکت مجری طرح، سازمان با دو شرکت ایتالیایی و اسپانیایی برای اجرای آن به توافق رسید، هر دو شرکت نیز طرح‌های خود را ارائه دادند و این طرح‌ها از سوی مشاوران و مدیران سازمان مورد مطالعه قرار گرفت.

مدیر بخش گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد:  پس از دوماه بررسی و ارتباط با این شرکت‌ها، طبق خواسته‌های سازمان منطقه آزاد اروند و  شرح خدماتی که درخواست داده شده بود، این شرکت‌ها نمونه کارهای خود را ارسال کرده و تجربه‌های مشابه آنان در مناطق مختلف مطالعه گردید.

اسدیان افزود: در نهایت مقرر شد شرکت اسپانیایی  «ایدوم» برای انجام این طرح انتخاب و قراردادی نیز در هین زمینه با این شرکت اسپانیایی  منعقد شود.

وی با اشاره به سابقه این شرکت اسپانیایی در حوزه گردشگری، عنوان کرد: این شرکت دارای سابقه قابل قبولی در صنعت گردشگری کشور بوده و نکته قابل توجه آن نیز همکاری با یک شرکت همراه به نام DHR است که یکی از ۵ شرکت برتر دنیا در زمینه گردشگری به شمار می‌رود.

مدیر بخش گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، یادآور شد: در حال حاضر، در بحث شرح خدمات، قرارداد و مدت زمان اجرا، شرکت مشاور نیز انتخاب شده و در مرحله تامین اعتبار و انعقاد قرارداد قرار دارد.

اسدیان در پایان خاطرنشان کرد: مدت زمان اجرای این قرارداد یک سال تخمین زده شده، و در صورت عدم بروز مشکل، در اوائل آبان ماه سال جاری آغاز به کار خواهد کرد .