01 مارس 20 ، ساعت 01:09
آبادان برای جوان شدن نیازمند مدیران جوان است
کد خبر : 1379012 | در تاريخ : نوامبر 12, 2019 | ساعت : 3:49 ب.ظ
نسخه چاپی نسخه چاپی

آبادان برای جوان شدن نیازمند مدیران جوان است

شاید در نگاه اول چنین تصور شود که جوانان کم تجربه هستند و برای احراز پست های مدیریتی و حتی نمایندگی مجلس شورای اسلامی از تجربه و کفایت لازم برخوردار نباشند در حالی که با نگاه به عملکرد مدیریت های جوان در برخی ادارات و سازمان های شهرستان در می یابیم که مدیریت های جوان به مراتب عملکردی مطلوب تر ؛ چابک تر و در تصمیمات جهادی تر عمل نموده اند.

این نکته را از یاد نمی بریم که مجموعه ی مدیریتی شهرستان باید یک دست و همصدا شوند تا مردم طعم خدماتی بهتر را احساس نمایند . این نکته بدان معناست که همان چند مدیر جوان حاضر در سیستم مدیریتی شهرستان آبادان علیرغم موفقیت های نسبی شان با توجه به کهنه اندیشی و کم تحرکی سایر مدیریت ها که قطعا می بایست زنجیره وار عمل نمایند دچار فرود و فرازهایی هستند که باید در این خصوص چاره اندیشی و آسیب شناسی صورت گیرد.

مدیریت های شهرداری ؛ آبفا ؛ برق ؛ آموزش و پرورش و …. از جمله مدیریت های جوانی هستند که در وهله نخست دوست دارند پر تحرک تر عمل نمایند ولی هرگاه پای صحبت هایشان می نشینیم ؛ بن گفتارشان ختم به اهمال کاری و بی تحرکی از جانب مدیریت های کهنسال چه در مجموعه ی خود و چه در دیگر نهادها و سازمان هاست.

انتخابات مجلس هم پیش روی ماست. به نظر می رسد در این دوره آبادان برای جوان شدن نیازمند سه نماینده ی جوان و پرشور باشد. نمایندگانی که توان ۲۰ ساعت کار کردن در شبانه روز را داشته باشند . اگر در بین کاندیداها ؛ جوانانی یافتید بر آنان دقت نمایید و از بین جوانان سه برگزیده نمایید.

با سپاس

اروندپرس